Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj231
Ten tydzień604
Ten miesiąc4061
OGÓŁEM334048

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

V Miejski Konkurs Recytatorski "Poetry Contest"

 

I miejsce - Dominika Kirszewska kl. IV A

 

wyróżnienie - Patrycja Puczkowska kl. IV B

 

 

 

 


 

 

 

 

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu

Języka Angielskiego "Leon"

 

 

kl III

 

 

Mateusz Gulewicz 

 

Małgorzata Kajdas 

 

Matylda Szczotka 

 

Alexander Hajduczenia 

 

Adrian Chrzanowski 

 

Milena Paniczko 

 

Emma Roszkowska 

 

Justyna Wyszczelska 

 

 

kl. IV

 

 

Michał Goralewski

 

 

kl.V

 

 

Mikołaj Pawlak

 

Maja Gryko

 

Katarzyna Bielska

 

Brunon Katryński

 

 

 

kl. VI

 

 

Julia Aksamitowska

 

Julia Kotowicz

 

Mateusz Chrzanowski

 

 

 


 

 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Po prostu koci świat"

 

nagroda - Maria Gryciuk, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Wszystkie dzieci nasze są - wielokulturowość wokół nas"

 

nagroda - Natalia Żelążyk, kl. I b

nagroda - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

 


 

 

Galileo – Ogólnopolski Konkurs z przyrody

 

Kl. 4

Aleksandra Turska – 5 miejsce – laureat

Małgorzata Moszczyńska – 5 miejsce –laureat

Gabriela Kozłowska -5 miejsce –laureat

Stanisław Szymaniuk – 5 miejsce – laureat

Maciej Czeladko – 7 miejsce –laureat

Jakub Piotrowski -7 miejsce – laureat

Konrad Zajczyk -7 miejsce –laureat

Natalia Kuprel – 7 miejsce – laureat

Kamil Klimaszewski – 7 miejsce – laureat

Mateusz Trofimiuk – 7 miejsce – laureat

Julia Zaleska – 7 miejsce – laureat

Oliwia Hermanowicz – 7 miejsce –laureat

Dominika Bach – 7miejsce –laureat

Adrian Radziwoński – 8 miejsce –laureat

Julia Krajewska -8 miejsce – laureat

Magda Kamieńska – 9 miejsce -laureat

Szymon Klepadło – 9 miejsce – laureat

Patryk Minczewski – 9 miejsce – laureat

Magdalena Panas – 9 miejsce –laureat

Julia Gołaszewska – 9 miejsce – laureat

Martyna Czerniakiewicz - 9 miejsce – laureat

Kevin Bednarczyk - 9 miejsce –laureat

Gabriela Grzybowska – 9 miejsce – laureat

Maciej Małachowski – 10 miejsce –laureat

Kacper Hajduczenia – wyróżnienie

Patrycja Puczkowska – wyróżnienie

Natalia Sawicka – wyróżnienie

Aleksandra Gryciuk – wyróżnienie

Zuzanna Mirończuk - wyróżnienie

Małgorzata Ejsmont wyróżnienie

Klaudia Artysiewicz wyróżnienie

Joanna Wolska wyróżnienie

Martyna Małachowska wyróżnienie

Mateusz Roguziak wyróżnienie

Dominika Kirszewska wyróżnienie

Natalia Matuszewska wyróżnienie

Adrian Lubecki wyróżnienie

Margerita Mosiej wyróżnienie

Aleksandra Bludnik wyróżnienie

Kacper Malinowski wyróżnienie

 

Kl. 5

Michał Nowak – 3 miejsce – laureat

Amelia Schmalz – 3 miejsce – laureat

Emanuel Sujeta – 3 miejsce – laureat

Łukasz Perkowski – 5 miejsce laureat

Julia Orzepowska – 7 miejsce – laureat

Kinga Szumowska -7 miejsce – laureat

Dagmara Duda – 9 miejsce – laureat

Emil Płoński – 9 miejsce –laureat

Zuzanna Gajek – 9 miejsce –laureat

Bartosz Bernatowicz – wyróżnienie

 

Kl. 6

Mateusz Chrzanowski – 6 miejsce –laureat

Julia Kotowicz – 7 miejsce –laureat

Karol Sierzputowski 7 miejsce – laureat

Kacper Kwasik – 9 miejsce –laureat

Dawid Bienias – wyróżnienie

Izabela Kicińska – wyróżnienie

Kacper Kazimierek – wyróżnienie

 

 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Kolorowy świat w akwarium"

 

wyróżnienie - Natalia Żelążyk, kl. I b

 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"Przygody Tymoteusza Rymcimci"

 

wyróżnienie - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

nagroda - Maria Gryciuk, kl. I b

 

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Świat kwiatów"

 

I miejsce - Oliwia Krupa kl. Ia

 

II miejsce - Zofia Sidoruk kl. I b

 

wyróżnienie - Maria Górska kl. Ia

 

 

 


 

 

Konkurs Plastyczny "Chętnie się uczę - wymarzone sposoby pracy na lekcji"

 

Prace nagrodzone 

 

KLASY I:

 

I miejsce Oliwia Kalbarczyk kl. Ib

 

II miejsce Magdalena Łuksza kl. Ib

 

III miejsce Maria Jadwiga Górska kl. Ia

 

 

KLASY II:

 

I miejsce Gabriela Łabęcka kl. IIc

 

II miejsce Gabriela Karpiesiuk kl. IIc

 

III miejsce Amelia Sujeta kl. IIh

 

KLASY III:

 

I miejsce Luiza Lisowska kl. IIIb

 

II miejsce Julia Pul kl. IIIb

 

III miejsce Karol Chardziej kl. IIIa

 

KLASY IV:

 

I miejsce Maria Łopińska kl. IVb

 

II miejsce Małgorzata Moszczyńska kl. IVe

 

III miejsce Joanna Wolska kl. IVh

 

 

 


 

 

XII Wojewódzki Konkurs Poetycki

"Miasto i region w Unii Europejskiej"

 

nagroda Dyrektora SP 12 - Maja Gryko, kl. 5g

 

 

 


 

 

 VIII FORUM MŁODYCH EKOLOGÓW

Konkurs Plastyczny "Barwny świat owadów"

 

II miejsce - Maria Gryciuk, kl. I b 

 

 


 

 

Konkurs Poetycki

"Rośliny i zwięrzęta też mają swoje tajemnice"

 

wyróżnienie - Maja Gryko, kl. 5g

 

 

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Kwiatowe ABC"

 

nagroda - Kinga Hrubczyńska, kl. I b

 

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Z wizytą w Anglii

 

III miejsce drużynowo - Monika Bogus, kl. IV b, Bartosz Skaskiewicz, kl. V d, Mateusz Chrzanowski, kl. VI s

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Zastępstwo na medal"

 

wyróżnienieMagdalena Łuksza , kl. I b

 

wyróżnienie - Magdalena Skarżyńska, kl. I b

 

wyróżnienie - Zofia Sidoruk, kl. I b

 

 

 


 

 

XXI białostocka edycja ogólnopolskiego

XXII Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych

 

kategoria "Ósemeczki"

 

Laureat - Natalia Śliżewska, kl. V e

 

 

 


 

 

 

Konkurs Plastyczny Rady Rodziców „Wielkanocna pisanka”

 

 

 

WYNIKI KONKURSU KL. 0 - III

 

I miejsce

Krupa Oliwia I a

Zalewski Karol II i

 

II miejsce

Klisz Filip II e

Krajewska Nikola IIj

 

III miejsce

Jankowska Wiktoria III a

Byliński Oliwer I a

 

Wyróżnienia

Lipiński Krystian I j

Pochodowicz Anna I a

Pogorzelski Marcin III b

Lipiński Bartosz III b

Szoda Nikola I g

Żywno Faustyna I a

Górska Maria Jadwiga I a

Omielańczyk Oliwier I i

Kirszewska Aleksandra II c

Zajczyk Wiktoria II g

 

WYNIKI KONKURSU KL. IV - VI

 

I miejsce

Sulewska Patrycja V g

Klimaszewski Kamil IV e

 

II miejsce

Amelia Danowska IV f

 

III miejsce

Łupiński Michał IV e

 

Wyróżnienia

Nietupska Magdalena IV e

Mosiej Margerita IV e

 

 

 


 

 

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek”

 

 

laureatPaweł Kossakowski, kl. III b

 

 

 


 

 

XV Ogólnopolski Konkurs Literacki

"Ocalić od zapomnienia"

 

 

I miejsce - Wiktoria Wysocka, klasa 5a

 

II miejsce - Maja Gryko, klasa 5g

 

 

 


 

 

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego 

 

 

Julia Natalia Ziniewicz klasa 6b 

 

Dominika Adamska klasa 6c 

 

Hubert Mieńko klasa 6c 

 

 

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

 

Rafał Ostrowski klasa 6b  

 

Jan Adam Kropiwnicki klasa 6 c 

 

 

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

 

 

Julia Kotowicz klasa 6s (op. I. Monieta) 

 

Mateusz Chrzanowski klasa 6 s (op. I. Monieta)

 

 

 

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

 

Hubert Bołbot klasa 5b (op. M. Stypułkowska)

 

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy

"Valentine's Card"

 

 

klasy II:

 

I miejsce - Rafał Matusiak, kl. II e

 

III miejsce - Filip Klisz, kl. II b

 

wyróżnienie - Krystian Korbut, kl. II d

 

 

klasy III:

 

II miejsce - Kamila Cygańczuk, kl. III f

 

 

Klasy IV:

 

I miejsce - Fabian Aliaj, kl. IV f

 

I miejsce - Dawid Gierasimiuk, kl. IV h

 

II miejsce - Karolina Piszczatowska, kl. IV f

 

II miejsce - Oliwia Korbut, kl. VI b

 

II miejsce - Szymon Klepadło, kl. IV d

 

II miejsce - Magdalena Panas, kl. IV h

 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Literacko - Poetycki

"Pisane piórem anioła"

 

 

I miejsce - Julia Kotowicz, kl. VI s

 

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Tylko anioły do mnie wysyłaj"

 

 

II miejsce - Karolina Świerpiel, kl. VI e

 

III miejsce - Dominika Adamska, kl. VI c

 

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs

"Austria - kraj wielu tradycji"

 

 

II miejsce - Dominika Adamska, kl. VI c

 

II miejsce - Klaudia Krysiuk, kl. VI c

 

 

 

 


 

 

 

V edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego

Poezji Adama Mickiewicza

 

 

II miejsce - Gabriel Kuryłowicz, kl. VI c

 

 

 

 


 

 

X Międzynarodowy Konkurs Recytatorski

"Prawda o Sybirze"

 

 

wyróżnienie - Weronika Wojtkowska, kl. VI s

 

wyróżnienie - Patrycja Sulewska, kl. V g

 

 

 

 


 

 

 

Ogólnopolski Konkurs

z Języka Polskiego MULTITEST

 

 

wyróżnienie - Maja Gryko, kl. V g

 

wyróżnienie - Martyna Rembowicz, kl.V g

 

wyróżnienie - Aleksandra Zdrodowska, kl. V g

 

wyróżnienie - Piotr Poświętny, kl V g

 

wyróżnienie - Natalia Achrem, kl. V g

 

 

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs

 

z Języka Angielskiego MULTITEST

 

 

wyróżnienie - Mikołaj Pawlak, kl. V e

 

 

wyróżnienie - Michał Goralewski, kl.IV f

 

wyróżnienie - Julia Orzepowska, kl. V c

 

 


 

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

 

 

V miejsce - Wojciech Moczulski, kl. V g

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

„Idzie zima będą święta”

 

II miejsce - Patrycja Sulewska, kl. V g

 

 

 

 


 

 

 

VI Podlaski Konkurs Recytatorsko- Plastyczny

 

"Twórczość Wandy Chotomskiej słowem i pędzlem malowana"

 

wyróżnienie - Amelia Danowska, kl. 4 f 

 

 

 

 


 

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Poetycki

"Z inspiracji księdza Jana Twardowskiego"

 

III miejsce - Patrycja Sulewska, kl. V g

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

"Nadeszła jesień"

 

I miejsce - Amelia Danowska, kl. 4 f

 

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny

"Sport, rodzina i ja"

 

wyróżnienie - Maria Gryciuk, kl. I b

 

wyróżnienie - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Rośliny i zwierzęta chronione"

 

wyróżnienie - Bartosz Rutkowski, kl. I b

 

wyróżnienie - Zofia Sidoruk, kl. I b

 

 


 

 

VII Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Białe Boże Narodzenie"

 

wyróżnienie - Magdalena Skarżyńska, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Bezpieczne ferie"

 

nagroda - Antonina Bieryło, kl. I b

 

wyróżnienie - Pola Stec, kl. I b

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny
"Bezpieczne zabawy zimowe"

 

 

nagroda - Kinga Hrubczyńska, kl. I b

 

nagroda - Sebastian Pasieka, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Igrzyskach Miasta Białystok

w piłce nożnej

 

III miejsce - Sadowski Dawid, Marciszewski Jakub, Maliszewski Bartłomiej, Moczulski Wojciech

 

 

 

 


 

 

 

Finał Regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Artystów

Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI
"Sporty Lotnicze w Harmonii z Naturą"

 

wyróżnienie - Bartosz Rutkowski, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

"Aniołeczku leć do nieba"

 

 

W kategori I (5-7 lat)

 

 

 

I miejsce: Anna Pochodowicz, kl. I a

 

II miejsce: Amelia Sujeta, kl. II h

 

III miejsce: Faustyna Żywno, kl. I a

 

                   Julia Gierasimiuk, kl. I i

 

                       Anna Łukaszewicz, kl. II h

 

 

wyróżnienia: Monika Kupraszewicz, kl. 0 b

 

              Julia Gryglewicz, kl. 0 b

 

                        Aleksandra Kiszewska, kl. II c

 

                  Cyprian Klimowicz, kl. II c

 

                        Magdalena Skarżyńska, kl. I b

 

 

W kategori II (8-9 lat)

 

 

 

Grand PrixDominika Pochodowicz, kl. II a

 

 

I miejsce: Iga Kasprzyńska, kl. III e

 

                 Milena Paniczno, kl. III f

 

II miejsce: Natalia Sławińska, kl. II b

 

                 Julia Żamojda, kl. III c

 

III miejsce: Dominika Szklarz, kl. II b

 

                   Patrycja Jacewicz, kl. III e

 

                   Kinga Frankowska, kl III a

 

                   Julia Danowska, kl. III a

 

 

wyróżnienia: Amelia Stepaniuk, kl. II b

 

                       Wiktoria Ptaszyńska, kl. III d

 

                        Katarzyna Wojciel, kl. III c

 

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

 

"Anioły, aniołki, aniołeczki oraz inne ozdoby bożonarodzeniowe"

 

 

wyróżnienie - Maria Kopras , kl. I a

 

 

 


 

 

 

Szkolny Konkurs na Najpiękniejszego Aniołka

 

III miejsce -Dawid Sojko, kl. II j

 

 

 


 

 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

 

"Sowy, sówki - mądre główki"

 

wyróżnienie - Wojciech Bogdanowicz, kl. II j

 

nagroda - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

"Jedz owoce i warzywa"

 

wyróżnienie - Monika Wasiluk, kl. II j

 

 

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

"Misie znane i lubiane"

 

wyróżnienie - Paweł Chwesewicz, kl. I b

 

wyróżnienie - Damian Ejsmont, kl. I b

 

 

 

 


 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

 

 

"Jestem kibicem z klasą"

 

 

wyróżnienie - Gabriela Kobeszko, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

"Jakim cudem jest drzewo"

 

w ramach V JESIENI TALENTÓW 2015

 

I miejsce - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Moja  Ojczyzna - mój dom"

 

III miejsce - Natalia Żelążyk, kl. I b

 

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Miłosierdzia"

 

II miejsce - Maria Gryciuk, kl. I b

 

wyróżnienie - Magdalena Łuksza, kl. I b

 

 

 


 

 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Komunikacja miejska za 50 lat"

 

wyróżnienieNatalia Żelążyk, kl. I b

 

 

 

 


 

 

 

Szkolny Konkurs Literacko-Plastyczny

 

"Jesień gra na skrzypkach!"

 

 

I miejsce Paweł Kossakowski, kl. III b
              

               Magdalena Łuksza, kl. I b

         Zofia Sidoruk, kl. I b

 

 

wyróżnienie - Bartosz Lipiński, kl. III b

 

                        Zuzanna Wąsecka, kl. II j

 

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Biegam, biegniesz, biegamy - żyję zdrowo!"

 

 

 

Klasy I - III

 

I miejsce - Maja Kaczyńska, kl. II a

II miejsce - Sebastian Pasieka, kl. I b

III miejsce - Magdalena Olszewska, kl. I

 

 

Klasy IV - VI

 

I miejsce - Dominika Adamska, kl. VI 

 

 

wyróżnienia:

Tomasz Grodzki, kl. II c

Nikola Szoda, kl. I g

 

 

Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama