Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj230
Ten tydzień603
Ten miesiąc4060
OGÓŁEM334047

Nasze sukcesy 2012/2013

XI Edycja Wojewódzkiego Konkursu 'Kraje Unii Europejskiej'

III miejsce drużynowo:
Paulina Giba kl VE, Patrycja Rećko kl VI D, Paulina Zysk kl. VI D

 


 

Miejski Konkurs Poetycki o Laur Złotego Pióra pt."Moje miasto rośnie ze mną"
I miejsce- Rafał Ostrowski kl. III b

 


 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Przygoda z poezją. Wierszobajki Mateuszka"

II miejsce - Patrycja Sulewska kl II g

wyróżnienie - Maja Gryko kl. II g

 


 

Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych "Akolada"

tytuł laureata zespół "Wesoła Dwunastka"




 

Wojewódzki Konkurs Piosenki "Odpowie Ci wiatr"

nagroda Małgorzata Moszczyńska kl. Ie i Kacper Kazimieruk kl IIIe (kat. duet)
wyróżnienie Maja Leonowicz kl. IIb





Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Witaj wiosno" org. przez SP12

 

nagroda: Aleksandra Zdrodowska kl. IIg
Oliwier Kuć kl. Ia





Miejski konkurs plastyczno- literacki "Nasz czysty Białystok"

 

nagroda Maja Gryko kl. IIg (kat. literacka)

 




Miejski Konkurs Plastyczny i literacki "Owoce i warzywa jemy, mleko pijemy, dużo sił mamy, zdrowo się trzymamy"

 

I miejsce Maja Gryko kl. IIg (kat. literacka)





Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne zabawy"

 

nagroda Maciej Achrem kl. IIg

 


 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego-'Learning English through reading'
(ze znajomości lektury 'Sherlock Holmes: The Norwood Mystery'A. Conan Doyle):
III miejsce - Joachim Ozga kl 6C

 


 

II Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Amerykańskiej' American Poetry Contest':
II miejsce w kategorii klas czwartych - Michał Satuła kl. 4C
III miejsce w kategorii klas szóstych - Joanna Filmanowicz kl. 6D
wyróżnienie - Gabriela Ficowicz kl. 4C

 


 

VIII Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Witaj wiosno" organizowany przez Zespół Szkół Nr 13 w Białymstoku

II miejsce - Mateusz Roguziak kl. I b

 


 

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza palma wielkanocna"

I miejsce - Mateusz Roguziak kl. I b

I miejsce - Stanisław Szymaniuk kl. I b

 


 

Sukces Justyny

Uczennica klasy II d Justyna Bugaj została laureatką VI Regionalnego Konkursu "Mistrz Origami". Spośród 400 prac dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych województwa podlaskiego jej praca „Muchomorki” wykonana techniką orgiami modułowe – moduł chiński, została uhonorowana Nagrodą Specjalną Prezydenta Miasta Białegostoku.
Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów.

 

 


 

Konkurs plastyczny pt." Mój kolega cudzoziemiec i jego ojczyzna"

VI edycji Festiwalu Kultur:

nagroda - Julia Ziniewicz kl. III b
wyróżnienie - Maja Kruk kl. III b

 


 

Miejski Konkurs Języka Angielskiego

'Macmillan Primary School Tournament'

wyróżnienie Joachim Ozga kl 6 c

 


 

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Fotograficzny "Człowiek. Moja najwspanialsza podróż"

II miejsce: Anita Jurgielewicz i Maja Kruk III b
III miejsce: Julia Ziniewicz III b

 


 

Wojewódzki Konkurs Piosenki Autorskiej

wyróżnienie zespół "Wesoła Dwunastka- mini" oraz Oliwia Chomicka kl. O c

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Przygody Tymoteusza Rym-cim-ci"

nagroda Aleksandra Zdrodowska kl. II g

wyróżnienie - Maciej Achrem, Maja Gryko kl. II g

 


 

Międzyszkolny Konkurs "Modelinkowe cudaki - wodne zwierzaki"

nagroda
Kacper Dzienis kl. II g
Aleksandra Zdrodowska
kl. II g
Dominika Adamska kl. III e

wyróżnienie

Dawid Gierasimiuk kl. I d



 

Międzyszkolny Konkurs "Ozdoby Świątecznego Stołu"

nagroda
Dominika Adamska kl. III e

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy

'English is all around us'

II miejsce

Patrycja Rećko kl. VI d

 


 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

'Z wizytą w Irlandii'

I miejsce

drużynowo: Piotr Iwanowski kl. VI c

Joachim Ozga kl.VI c

Patryk Puczkowski kl.V d

 

 


 

Miejski Konkurs 'Sing a Song'

Zespół 'Sunshine Girls' zdobył II miejsce

skład zespołu:

Aleksandra Bielska

Agata Satuła

Alicja Satuła

Aleksandra Sokołowska

 


 

Miejski Konkurs "Four seasons of the year"

I miejsce - Gabriela Mierzwińska 4w

wyróżnienie - Krzysztof Biernacki 5a

 



 

Wojewódzkia Gala konkursu "Mam 6 lat"

Wyróżnienia otrzymali:

Emanuel Sujeta
Garcjan Aliaj
Dominika Golonko
Weronika Sienkiewicz
Oliwier Kuć
Olaf Andrakowicz
Stanisław Żywno
Hanna Aksamitowska




 

Międzyszkolny Konkurs Literacki

"I Ty możesz zostać Andersenem"

I miejsca: Julia Ziniewicz i Rafał Ostrowski z klasy III B

 


 

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Portret jesieni”

nagroda - Marcel Grabowski kl. II f

 


 

XI Miejskim Konkursie Poezji Dziecięcej

„Złota Polska Jesień”

nagroda - Sara Nasuta kl. II a

wyróżnienie - Gabriela Dembowska kl. II f



 

Zakwalifikowanie do II etapu Konkursu Ogólnopolskiego

" Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Aleksandra Ziniewicz- 6e

Oliwia Przekop -5b

Julia Andrzejczuk - 5b

Natalia Kraszewska -4a

Marta Nartowicz -4a

 


 

Zakwalifikowanie do II etapu Konkursu Ogólnopolskiego

"Z ortografią na co dzień"

Anna Czerech -6e

Maciej Wasiluk - 5b

Iwo Cyunczyk -4a

 


 

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

"Prawda o Sybirze"

wyróżnienieAnna CzerechWeronika Sobieska z kl. 6e

 


 

Wojewódzki konkursie piosenki

"Przy wigilijnym stole"

nagroda - "Wesoła Dwunastka"


Zespół wystąpi podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy" w MDK

 


 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

"Twórczość J. Tuwima pędzlem i słowem malowana"

II miejsce - Patrycja Sulewska kl. II g

 


 

Międzyszkolny Konkursie Poetycki

"Jesień..."

wyróżnienie - Maja Gryko kl. II g

 



Zakwalifikowanie do eliminacji rejonowych Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Anna Czerech - 6e

Aleksandra Ziniewicz -6e

Jakub Borzymowski - 6e

Oliwia Przekop - 5b

 


 

Kwalifikacja do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Maria Czerech kl. 6 e

Artur Gołubowski kl. 6 e.

 


 

II Festiwal Piosenki „Z uśmiechem”

I miejsce - Łucja Kruszewska kl II a

III miejsce - Jakub Marciszewski kl. II g

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Bukiet Pani Jesieni"

nagroda - Urszula Stankiewicz kl. II g

 


 

Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny "Nowe  przygody znanych bohaterów"

IV edycja "Nowe przygody Kubusia Puchatka"

wyróżnienie - Dominika Adamska

 


 

I Edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego

"Ja i mój kolega innej narodowości"

wyróżnienie - Dominika Adamska

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Miś wiernym przyjacielem"

nagroda - Justyna Bugaj kl. II d

 


 

Miejski Konkurs Poetycki

"Jesień w poezji"

wyróżnienie - Michał Godlewski kl II e

 


 

Wojewódzki Konkurs o Januszu Korczaku

wyróżnienie - Katarzyna Bielska kl. II e

 


 

Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewcząt w Wałczu

V miejsce

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Na bombce malowane"

wyróżnienie - Natalia Matuszewska kl. I



 

 

Miejski Konkurs Plastyczny pt. “Podlasie- wielokulturowość, tolerancja, współpraca”

III miejsce - Jagoda Warzocha kl. II f

 


 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Życiu i Czynach Marszałka Józefa Piłsudskiego

kwalifikacja do finału - Gabriela Matwiejczyk kl. V c, Anna Maria Czerech kl. VI e, Aleksandra Izabela Ziniewicz kl. VI e

 

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. “Podwodny świat”

wyróżnienie - Jagoda Warzocha kl. II f

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Jestem odblaskowy"

wyróżnienie - Adam Wołyniec kl. III f

 

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Po pasach I gęsiego…kto doda coś do tego- moja bezpieczna droga do szkoły”

nagroda - Mateusz Tolko kl. II f

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Szkoła i nauczyciel marzeń"

I miejsce - Wiktoria Łuczaj kl. I e

I miejsce - Jagoda Warzocha kl. II f

wyróżnienie - Zuzanna Gajek kl. II f

 


 

III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima

wyróżnienie - Michał Satuła kl. IV c

 


 

VI Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"W krainie pluszowego misia"

wyróżnienie - Wiktoria Grygorczuk

wyróżnienie - Bartosz Skaskiewicz kl. II d

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"To już jesień"

nagroda - Jagoda Warzocha kl. II f

wyróżnienie - Oliwia Mazurek kl. I a

 


 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych 'Focus on English'

II miejsce -Joachim Ozga kl. VI C

 


 

II Międzyszkolny Turniej Świąteczny

II miejsce drużynowo -Patrycja Turkowska kl VI C, Julia Mieńko kl VI C, Paulina Zysk kl VI D, Aleksandra Dąbkowska kl. VI D

 


 

IV Miejski Konkurs Matematyczno-Plastyczny

"Barwy matematyki"

II miejsce -Rafał Ostrowski kl. III B

II miejsce - Dawid Pogorzelski kl. V s

III miejsce - Zuzanna Gajek kl. II f

wyróżnienie - Gabriela Porzezińska kl. II d

 


 

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012

Laureaci - Mateusz Kreda i Rafał Ostrowski kl. III b

Wyróżnienie - Julia Ziniewicz kl. III b

 


 

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu

"Jestem Kibicem Z Klasą"

wyróżnienie - Jakub Borzymowski, Sebastian Niewiński, Dominika Adamska, Maja Gryko

 


 

Awans Do Finału Wojewódzkiego Konkursu Olimpijskiego "Londyn 2012"

Alicja Satuła, Patrycja Turkowska, Natalia Hodujko, Sandra Wiercińska

 


 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Koszykówce Chłopców

IV miejsce

 


 

W kategorii "Trójek" Chłopców W XIII Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku

II miejsce

 


 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej Chłopców

II miejsce

 


 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Nożnej Chłopców

IV miejsce

 



Igrzyska Miasta Białegostoku w Badmintonie Chłopców

V miejsce

 


 

W kategorii "Trójek" Dziewcząt  w  XIII Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku

II i III miejsce

 


 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym Dziewcząt

IV miejsce



 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Piłce Siatkowej Dziewcząt

II miejsce

 


 

Wojewódzki Konkurs Samorządów Szkolnych

"Działalność Proekologiczna Samorządu Szkolnego"

I miejsce

 


 

V edycja wojewódzkiego konkursu

"Pod skrzydłami Anioła"

II nagroda - Wiktoria Wysocka kl. 2 a

Wyróżnienia - Natalia Grodzka kl 0 c, Maja Gryko kl. 2 g, Maciej Achrem kl. 2 g

 


 

Ogólnopolski Konkurs "I love my city"

II miejsce - Krzysztof Biernacki kl. 5 a

 


 

Wojewódzki Konkurs Mozaika Podlaska

w poszukiwaniu wspólnoty pogranicza


I miejsce - praca zbiorowa uczniów klas O - III naszej szkoły "Mozaika Podlaska w oczach najmłodszych"



Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama