Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj231
Ten tydzień604
Ten miesiąc4061
OGÓŁEM334048

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

Międzyszkolny Konkurs "Mam talent"

II miejsce - Kamila Jurguć, kl. III e

 


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Majowa łąka"

nagroda - Aleksandra Gryciuk, kl. II b

 


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Afrykańska przygoda"

nagroda - Magdalena Panas, kl. II b

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Tajemniczy świat książek"

nagroda - Justyna Karpowicz, kl. II b

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Bajki i baśnie"

nagroda - Maria Łopińska, kl. II b

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Różnorodność przestrzenią dialogu"

II miejsce - Magdalena Panas, kl. II b

III miejsce - Monika Konstantynowicz, kl. I f

wyróżnienie - Milena Paniczko, kl. I f

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. II b

 


 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2014"

wyróżnienia:

kategoria Żaczek

Paweł Kossakowski, kl. I b, Eryk Czeszel, kl. II a, Dawid Gierasimiuk, kl. II d, Jakub Sawoniuk, Konrad Zajczyk, kl. II e, Magdalena Pietrowcew, kl. II f

kategoria Maluch

Hubert Bołbot, kl. III b, Jakub Oświeciński, kl. IV d, Michalina Piaskowska, kl. IV s

kategoria Beniamin

Adam Pawłowski, kl. V b, Filip Stankiewicz, kl. V s, Jakub Sałak, kl. VI b, Maciej Wasiluk, kl. VI b, Julia Andrzejczuk, kl. VI b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Sport mam we krwi"

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. II b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny

"Bezcenny uśmiech - budujmy razem świat bez barier"

nagroda - Wiktoria Wasilczuk, kl. II b

nagroda - Izabela Konecka, kl. II b

 


 

Wojewódzki Konkurs Piosenki "Odpowie Ci wiatr"

nagroda - Liliana Krupa i Oliwia Mortel, kl. II h



 

Miejski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

III miejsce - Natalia Achrem, kl. III g (kategoria literacka)

I miejsce - Maja Gryko, kl. III g (kategoria literacka)

I miejsce - Maja Gryko, kl. III g (kategoria poetycka)

 


 

Miejski Konkurs Literacki "Snują się bajki, bajeczki"

III miejsce - Maja Gryko, kl. III g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Po prostu koci świat"

nagroda - Iga Stec, kl. II b

nagroda - Damian Chłus, kl. III g

nagroda - Emilia Kruk, kl. III g

nagroda - Kamil Legun, kl. III g

nagroda - Kacper Dzienis, kl. III g

nagroda - Mateusz Staniszewski, kl. III g

nagroda - Maciej Achrem, kl. III g

nagroda - Natalia Achrem, kl. III g

nagroda - Aleksandra Zdrodowska, kl. III g

 


 

II Makroregionalne Spotkania Instrumentów Dętych

wyróżnienie I 0 - Magdalena Panas, kl. II b

 


 

Ogólnopolski Konkurs z Przyrody "Galileo"

laureat - Michał Satuła, kl. V

laureat - Julia Kitlas, kl. V

laureat - Damian Wolski, kl. V

laureat - Gabriela Iwanowska, kl. V

laureat - Bartosz Borowski, kl. V

laureat - Amelia Knobloch, kl. V

laureat - Gabriela Ficowicz, kl. V

laureat - Alicja Satuła, kl. VI b

laureat - Agata Satuła, kl. VI b

wyróżnienie - Wojciech Jurkowicz, kl. V

 


 

Ogólnopolski Konkurs z Matematyki "Galileo"

laureat - Jakub Januszewski, kl. VI

laureat - Ewelina Bugaj, kl. VI

laureat - Julia Andrzejczuk, kl. VI

laureat - Maciej Wasiluk, kl. VI

laureat - Adrian Klimaszewski, kl. VI

laureat - Jakub Sałak, kl. VI

laureat - Aleksandra Sokołowska, kl. VI

laureat - Wiktoria Matusiak, kl. VI

laureat - Oliwia Przekop, kl. VI b

wyróżnienie - Jakub Nieścior, kl. V

wyróżnienie - Kinga Borysiewicz, kl. VI

wyróżnienie - Emilia Dzedzej, kl. VI

 


 

Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Galileo"

laureat - Rafał Ostrowski, kl. IV b

laureat - Jan Kacprowski, kl. IV

laureat - Anna Bonda, kl. IV b

laureat - Julia  Maciejczuk, kl. V d

laureat - Aleksandra Gogolewska, kl. V

laureat - Julia Martynowicz, kl. VI s

laureat - Damian Wolski, kl. V d

laureat - Emilia Dzedzej, kl. VI

wyróżnienie - Wiktoria Matusiak, kl. VI

wyróżnienie - Kinga Borysiewicz, kl. VI

wyróżnienie - Ewelina Bugaj, kl. VI

wyróżnienie - Gabriela Mikołajuk, kl. VI

wyróżnienie - Gabriela Matwiejczyk, kl. VI c

 


 

IV Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny

"Polak - to brzmi dumnie" p.h. "Mój bohater"

wyróżnienie - Rafał Ostrowski, kl. IV b

nagroda - Maja Gryko, kl. III g (kategoria plastyczna)

II miejsce - Maja Gryko, kl. III g (kategoria literacka)

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Językowy

'Spotlight on the USA'

I miejsce - Dominika Adamska, kl. IV c

 


 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

'Z wizytą w Szkocji'

III miejsce drużynowo: Gabriela Giro, Jakub Ejsmont, Hubert Mieńko, kl. IV c

 


 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

'Learning English Through Reading'

II miejsce - Gabriel Kuryłowicz, kl. IV c

 


 

Regionalny Konkurs Edukacyjny "Nasz świat jest EKO"

I miejsce - Wiktoria Grygorczuk, kl. II e

II miejsce - Dominika Kirszewska, kl. II a

III miejsce - Julia Danowska, kl. I a

wyróżnienie - Patrycja Kuryłowicz

 


 

Międzyszkolny konkurs "Życie i twórczość H. Ch. Andersena"

II miejsce - Justyna Bugaj i Aleksandra Bieńkowska, kl. III d

 


 

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Parada postaci literackich"

nagroda - Zuzanna Mirończuk, kl. II g

wyróżnienie - Gabriela Sakowicz, kl. II g

 


 

Regionalny Konkurs "Mistrz origami"

I miejsce - Justyna Bugaj, kl. III d

Nagroda Specjalna Polskiego Centrum Origami - Justyna Bugaj, kl. III d

II miejsce - Ewelina Bugaj

III miejsce - Kacper Glinko, kl. II d

wyróżnienie - Mateusz Bednarowicz, kl. II g

wyróżnienie - Zuzanna Deresz, kl. I g

wyróżnienie - Julia Iwanicka, kl. II f

wyróżnienie - Szymon Klepadło, kl. II d

 


 

Miejski Konkurs Twórczości Dziecięcej

"Modelinkowe cudaki - leśne zwierzaki"

I miejsce - Jakub Piotrowski, kl. II g

wyróżnienie - Wiktoria Markowska, kl. II g

 


 

Miejski Konkurs Poetycki "Żyjemy w zgodzie z naturą"

III miejsce - Joanna Wolska, kl. II g

wyróżnienie - Julia Rudź, kl. II g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Żyjemy w zgodzie z naturą"

II miejsce - Weronika Grodzka, kl. II g

wyróżnienie - Gabriela Sakowicz, kl. II g

wyróżnienie - Aleksandra Zdrodowska, kl. III g

 


 

Miejski Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra

"W zdrowym ciele zdrowy duch"

I miejsce - Zuzanna Mirończuk, kl. II g

I miejsce - Maja Gryko, kl. III g

II miejsce - Adam Gierałtowski, kl. III d

III miejsce - Mateusz Bednarowicz, kl. II g

III miejsce - Bartosz Borowski, kl. II g

wyróżnienie - Aleksandra Nawrocka, kl. II g

wyróżnienie - Marcel Piekut, kl. II g

wyróżnienie - Kamila Smółko, kl. II g

wyróżnienie - Jowita Pietrzycka, kl. II g

wyróżnienie - Jakub Piotrowski, kl. II g

wyróżnienie - Eleonora Michałowska, kl. II g

wyróżnienie - Wiktoria Markowska, kl. II g

 


 

Wojewódzki Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży

ph. "Podlasie-mnie ta ziemia od innych droższa"

wyróżnienie - Justyna Karpowicz, kl. II b

 


 

XI Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych "Akolada"

laureat - Wesoła Dwunastka

 


 

Miejski Konkurs Poetycki "Posłuchaj szumu drzewa"

II miejsce - Maja Gryko, kl. III g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Ekologia w zieleni, czyli ... zielone na zielonym"

II miejsce - Maria Łopińska, kl. II b

 


 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żegnaj Zimo - Witaj Wiosno"

wyróżnienie -Eliza Szymańska, kl. II b

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Przygody Tymoteusza Rymcimci"

nagroda - Magdalena Panas, kl. II b

nagroda - Iga Stec, kl. II b

nagroda - Aleksandra Zdrodowska, kl. III g

nagroda - Patrycja Sulewska, kl. III g

nagroda - Bartłomiej Maliszewski, kl. III g

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. II b

wyróżnienie - Damian Chłus, kl. III g

wyróżnienie - Damian Chmielewski, kl. III g

wyróżnienie - Mateusz Trofimiuk, kl. II e

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Palm Wielkanocnych "Najpiękniejsza palma"

wyróżnienie - Aleksandra Gryciuk, kl. II b

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanocne klimaty"

nagroda - Iga Stec, kl. II b

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. II b

 


 

Finał Regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Artystów

Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI "Latanie dla ratowania życia"

wyróżnienie - Bartosz Gutowski, kl. II b

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "S.O.S. dla bezdomnych kotów"

wyróżnienie - Monika Konstantynowicz, kl. I f

 


 

III Edycja Konkursu Ministra Edukacji Narodowej "Mam 6 lat" - Gala Wojewódzka

II miejsce - klasa II a (praca multimedialna)

 

 


 

III Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej 'Sing a Song'

kat. zespołów, II miejsce - Zuzanna Deresz, Małgorzata Kajdas, Rozalia Michałowska, Roszkowska Emma, Lena Sojko, Justyna Wyszczelska, kl. I g

kat. solistów, wyróżnienie - Agata Satuła, kl. 6 b

 


 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

1 miejsce - dyplom laureata - Justyna Wyszczelska, Małgorzata Kajdas, kl. I g

4 miejsce - dyplom laureata - Paweł Kossakowski, kl. I b

4 miejsce - dyplom laureata - Miłosz Pruszyński, kl. II c

dyplom laureata - Oliwia Brzozko, kl. I b

Lena Sojko, Matylda Szczotka, Emma Roszkowska, Zuzanna Deresz, Klaudia Kowalewska, Emanuela Kotowicz, Wiktoria Paszkowska, Rozalia Michałowska, kl. I g

Stanisław Żywno, kl. II a

Michał Goralewski, kl. II c

dyplom uznania - Maja Chilmon, Wiktoria Falkowska, kl. I b

Magda Kamieńska, Maja Dąbrowska, Oliwia Mazurek, Martyna Malinowska, Jakub Sawoniuk, Oliwier Kuć, Anna Karpusiewicz, Dominika Kirszewska, kl. II a

 

 


 

Wojewódzki Konkurs Poetycki  " Cała Prawda o Sybirze"

II miejsce - Jan Kajdas, kl. IV d

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Moje wspomnienia z ferii zimowych"

II miejsce - Maja Gryko, kl. III g

 

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Ferie są super każdy Ci to powie..."

I miejsce - Weronika Grodzka, kl. II g

wyróżnienie - Maja Parzych, kl. O b

wyróżnienie - Marcel Mróz, kl. O b

wyróżnienie - Jakub Dzienis, kl. O b

wyróżnienie - Klaudia Sadowska, kl. O b

wyróżnienie - Amelia Stepaniuk, kl. O c

wyróżnienie - Piotr Gawryluk, kl. O c

wyróżnienie - Oliwia Bogatek, kl. O c

wyróżnienie - Martyna Alferowicz, kl. I b

wyróżnienie - Bartosz Lipiński, kl. I b

wyróżnienie - Dominika Kirszewska, kl. II a

wyróżnienie - Zuzanna Rokicka, kl. II b

wyróżnienie - Maria Łopińska, kl. II b

wyróżnienie - Bartosz Gutowski, kl. II b

wyróżnienie - Wiktoria Wasilczuk, kl. II b

wyróżnienie - Magdalena Panas, kl. II b

wyróżnienie - Amelia Romanowicz, kl. II b

wyróżnienie - Michelle Dakowicz, kl. I a

wyróżnienie - Mateusz Bednarowicz, kl. II g

wyróżnienie - Joanna Wolska, kl. II g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie"

nagroda - Luiza Lisowska, kl. I b

nagroda - Szymon Klepadło, kl. II d

wyróżnienie - Aleksandra Gryciuk, kl. II b

 

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne zabawy zimowe"

nagroda - Iga Stec, kl. II b

nagroda - Izabela Konecka, kl. II b

nagroda - Justyna Karpowicz, kl. II b

 


 

Miejski Festiwal piosenki z czasów Babci i Dziadka

II miejsce - Liliana Krupa, kl. II h

III miejsce - Julia Żamojda, kl. I d

 


 

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej:

I miejsce - Julia Andrzejczuk, kl. 6 b

I miejsce - Agata Satuła, kl. 6 b

III miejsce - Magdalena Kulesza, kl. 6 b

 


 

alt

 


 

Międzynarodowy Konkurs Sportowy "Białystok Cup 2013"

I miejsce w gimnastyce artystycznej - Emma Roszkowska, kl. I g

II miejsce w gimnastyce artystycznej - Emanuela Kotowicz, kl. I g

II miejsce w gimnastyce artystycznej - Justyna Wyszczelska, kl. I g

II miejsce w gimnastyce artystycznej - Kamila Jurguć, kl. III e

 


 

III Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych

organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niewodnicy Kościelnej

wyróżnienie - Liliana Krupa, kl. II h

 

 


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ubieramy choinkę”

wyróżnienie - Wiktoria Gołaszewska, kl. I g

 


 

IV edycja konkursu plastycznego "Jestem odblaskowy"

III miejsce - Julia Dominiak, kl. III e

 


 

Miejski konkurs plastyczno - techniczny „Miś wiernym przyjacielem”

wyróżnienie - Maciej Wysocki, kl. I b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny „Gwiazdka dla Afryki”- tworzę, pomagam, jestem.

nagroda - Michał Wysocki, kl. III b

nagroda - Julia Żamojda, kl. I c

wyróżnienie - Luiza Lisowska, kl. I b

 

 


 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ubieramy choinkę”

III miejsce - Monika Bruszewska, kl. II h

wyróżnienie - Luiza Lisowska, kl. I b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki”

wyróżnienie - Luiza Lisowska, kl. I b

 


 

XIX Międzynarodowy  Festiwal Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard"

wyróżnienie - Małgorzata Moszczyńska, kl. II e

 


 

Festiwal Kolęd i Pastorałek z Radiem Jard w kategorii wiekowej do 13 lat

III miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. II e

 


 

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny

5 miejsce, laureat - Wiktoria Wysocka, kl. III a

7 miejsce, laureat - Kamila Jurguć, kl. III e

10 miejsce, laureat -  Łucja Kruszewska, kl. III a

wyróżnienie - Gabriela  Dziermańska, kl. III g

 


 

IV edycja konkursu literacko- plastycznego “Nowe przygody Plastusia”

III miejsce - Jakub Piotrowski, kl. II g

wyróżnienie - Kevin Bednarczyk, Joanna Wolska, Weronika Grodzka, Jakub Piotrowski, Eleonora Michałowska, kl. II g

 


 

II edycja Konkursu literacko- plastycznego “Miś przyjacielem każdego dziecka”

I miejsce - Iga Stec, kl. II b

 

I miejsce, wyróżnienie - Maja Gryko, kl. III g

II miejsce -  Wojciech Bogdanowicz, kl. 0

II miejsce - Wiktoria Borowska, kl. 0

 

wyróżnienie - Weronika Grodzka, kl. II g

 

 


 

Miejski Konkurs plastyczny "Rób aniołki z wielką rozkoszą, bo one szczęście przynoszą"

I miejsce Maja Gryko kl. III g

 


 

Miejski konkurs literacki "List do św. Mikołaja"

III miejsce Maja Gryko kl. III g

wyróżnienie Natalia Achrem kl. III g

 

 


 

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Białegostoku

chłopcy III miejsce

 

dziewczęta I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Kołobrzegu

dziewczęta I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Warszawy

dziewczęta I miejsce

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Zawiercie

dziewczęta I miejsce

 

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Białegostoku

dziewczęta IV miejsce

 

Ogólnopolski Turniej w piłce siatkowej o Puchar prezydenta miasta Zawiercie

dziewczęta IV miejsce

 


 

Miejski Konkurs Matematyczno-Plastyczny "Barwy Matematyki"

nagroda - Iga Stec, kl. II b

nagroda - Izabela Konecka, kl. II b

wyróżnienie - Izabela Koćmierowska, kl. I c

wyróżnienie - Kacper Malinowski, kl. II c

 


 

VII Miejski Konkurs Matematyczny “Mały Matematyk 2013”

wyróżnienie - Zuzanna Jachimowicz, kl. III d

 


 

II Ogólnopolski Przegląd  Piosenki i Pieśni Patriotycznej

III miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. II e

 


 

Konkurs  Piosenki Autorskiej w II Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej

II miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. II e

 


 

Miejski Konkurs kolęd i pastorałek "Kolęda malucha"

w kategorii solistów - Łucja Kruszewska z kl IIIa - I miejsce

w kategorii zespołów - "Wesoła Dwunastka" - I miejsce

 


 

Turniej o Puchar Prezydenta miasta Białegostoku w siatkówce

Czwórki dziewcząt - I miejsce

Czwórki chłopców - III miejsce

Trójki dziewcząt - IV miejsce

 


 

Igrzyska Miasta Białegostoku

w Tenisie stołowym dziewcząt V miejsce

w Tenisie stołowym chłopców XII miejsce

 

w Badmintonie - dziewcząt III miejsce i VII w województwie

w Badmintonie chłopców  V miejsce

w Siatkówce - I miejsce chłopcy, I miejsce dziewczęta

w Piłce nożnej chłopców VII miejsce

w  Piłce nożnej dziewcząt VIII miejsce

w  Unihokeju dziewcząt V miejsce

w  Unihokeju chłopców VI miejsce

 

w  Futsalu chłopców VI miejsce

 

 

 


 

IV Miejski Konkurs Plastyczny „Podlasie –wielokulturowość, tolerancja, współpraca”

 

wyróżnienie – Luiza Lisowska, I b

 


 

Międzyszkolny  Konkurs "Kocham Cię Moja Ojczyzno"

II miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. II e

 


 

Ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki "Jestem kibicem z klasą"

III miejsce - Wiktoria Wasilczuk - klasa  II b

wyróżnienie - Damian Chłus, kl. III g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny pt."Polska- moja ojczyzna"

nagroda - Krystian Fiediukiewicz, kl. I f

nagroda - Maja Gryko, kl. III g

 

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Portret Pani Jesieni"

wyróżnienie - Natalia Dobrogowska, kl. II

 


 

XII Miejski Konkurs poezji dziecięcej "Złota Polska Jesień"

nagroda - Maja Gryko, kl. III g

nagroda - Jowita Pietrzycka, kl. II g

wyróżnienie - Zuzanna Gajek, kl. III f

wyróżnienie - Natalia Bazyluk, kl. III b

 

 


 

 

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pod skrzydłami Anioła"

II miejsce - Maja Gryko, kl. III g

wyróżnienie - Urszula Zajkowska, kl. III a

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Ja i mój kolega innej narodowości"

nagroda - Patrycja Sulewska, kl. III g

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny „Uroki Jesieni”

nagroda - Sara Nasuta, kl. III a

wyróżnienie - Luiza Lisowska, kl. I b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Dary Pani Jesieni"

nagroda - Luiza Lisowska, kl. I b

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Mój kolega cudzoziemiec"

nagroda - Amelia Schmalz IIIC

 

 


 

Miejski Konkurs Plastyczno - Techniczny "Miś – wiernym przyjacielem"

nagroda - Kamila Śleszyńska, kl. I e

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny „Każdy miś ci powie, że sport to zdrowie”

nagroda - Julia Szoka, kl. I e

nagroda - Justyna Bugaj, kl. III d

nagroda - Adam Gierałtowski, kl. III d

wyróżnienie - Martyna Małachowska, kl. II h

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Muzyką malowane"

nagroda - Oliwia Mazurek, kl. II a

 


 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świat, Europa, Polska głęboko wpisane w Serce Jezusa"

 

wyróżnienie - Bartosz Gutowski, kl. II b

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Marzenia bezdomnego Reksa"

 

nagroda - Bartosz Gutowski, kl. II b

nagroda - Damian Chłus, kl. III g

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny pod hasłem "Roślina i zwierzę też może być w dobrym lub złym humorze"

 

II miejsce - Magdalena Panas, kl. II b

 

III miejsce - Izabela Konecka, kl. II b

 

 


 

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w szkole został zorganizowany konkurs plastyczny

 

 

 

pt. ,,Miś w oczach dziecka”.

 

 

 

Nagrody otrzymują:

 

 

 

I miejsce – Klaudia Grodzka – kl. III G

 

 

 

II miejsce– Izabela Konecka –kl. II B

 

 

 

III miejsce – Weronika Grodzka- kl. II G

 

 

 

Wyróżnienia:

 

 

 

Gabriela Gorzelska – kl. III E

 

 

 

Zuzanna Gajek – kl.  III F

 

 

 

Urszula Zajkowska – kl. III A

 

 

 

Na konkurs wpłynęło bardzo wiele pięknych prac. Część  z nich przeszła do Miejskiego Konkursu   pt. ,, Miś przyjacielem każdego dziecka”, który zorganizowała SP Nr 43 w Białymstoku. Pozostałe prace  można zobaczyć w naszej szkolnej galerii.

 

 

 

Wyniki Miejskiego Konkursu:

 

 

 

Oddział Przedszkolny:

 

 

 

II miejsce – Wojciech Bogdanowicz – opiekun Justyna Drojewska

 

 

 

III miejsce – Wiktoria Borowska     - opiekun Justyna Drojewska

 

 

 

Kl. II

 

 

 

I miejsce – Iga Stec- opiekun: Agnieszka Kikolska- Giesko

 

 

 

Wyróżnienie – Weronika Grodzka- opiekun Ewa Hołubowicz

 

 

 

Kl. III

 

 

 

I miejsce - Maja Gryko - opiekun Viola Kułak (kat. literacka)

Wyróżnienie – Maja Gryko – opiekun Viola Kułak

 

 

Wszystkim zwycięzcom  gratulujemy!

 

Organizator: Wioletta Mucuś

Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama