Get Adobe Flash player

Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj231
Ten tydzień604
Ten miesiąc4061
OGÓŁEM334048

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015


 

 

Miejski Konkurs Literacki

"Snują się baśnie, bajeczki..."

 

III miejsce - Iga Stec, kl. III b

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Zastępstwo na medal"

 

nagroda - Iga Stec, kl. III b

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"Bajki i baśnie widziane oczami dzieci i młodzieży"

 

nagroda - Izabela Konecka, kl. III b

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

"Ja i moja rodzina każdego dnia"

 

nagroda - Iga Stec, kl. III b

 

wyróżnienie - Julia Pul, kl. II b

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"W tajemniczym świecie książek"

 

nagroda - Amelia Romanowicz, kl. III b

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ogród pełen barw"

 

I miejsce - Justyna Karpowicz, kl. III b

 

 


 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy ZUCH

 

 

III miejsce - Magda Kamieńska, kl.III a

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Po prostu koci świat"

 

nagroda - Justyna Karpowicz, kl. III b

nagroda - Maria Łopińska, kl. III b

nagroda - Eliza Szymańska, kl. III b

nagroda - Amelia Romanowicz, kl. III b

 

 


 

 

XXXI Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im.Wandy Chotomskiej 2015r.

 

 

tytuł laureata - Wiktoria Wysocka, kl.IV a

 

 

wyróżnienie - Julia Ziniewicz, kl.V b

 

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs "Polska Nasza Niepodległa"

 

wyróżnienie - Dominika Adamska, kl. V c

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs "400 lat stosunków polsko-syberyjskich. Umarłym pamięć, żyjącym pojednanie."

 

wyróżnienie - Emilia Leśniak, kl. VI d

 

 


 

 

26 marca odbył się konkurs w Młodzieżowym Domu Kultury "English Poems". Małgorzata Kajdas z klasy IIg zdobyła nagrodę a Zuzanna Mirończuk z klasy IIIg wyróżnienie.

Gratulujemy!!

 

alt

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Literacki "Sport, rodzina i ja"

 

wyróżnienie - Kamila Jurguć, kl. IV e

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Sport, rodzina i ja"

 

I miejsce - Iga Stec, kl. III b

 

 


 

  

Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne zabawy zimowe"

 

nagroda - Wiktoria Wasilczuk, kl. III b

 

nagroda - Izabela Konecka, kl. III b

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Hu, hu, ha nasza zima zła?"

 

nagroda - Eliza Szymańska, kl. III b

 

 

 


 

 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

 

laureat - Paweł Kossakowski, kl. II b (8 miejsce)

 

laureat - Adrian Dzienis, kl. II b (9 miejsce)

 

 

 


 

 

  Finał Regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Artystów

Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI
"Plakat Światowych Igrzysk Lotniczych - Dubaj 2015"

 

wyróżnienie - Bartosz Gutowski, kl. III b

 

 

 


 

 

 Regionalny Konkurs "Mistrz origami"

 

wyróżnienie - Bartosz Lipiński, kl. II b

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny "Polska - moja Ojczyzna"

 

II miejsce - Oliwia Łopuch, kl. III d

 

 

 


 

 

 Międzyszkolny Turniej Wiedzy o życiu i twórczości Jana Brzechwy

 

III miejsce - Aleksandra Turska i Aleksandra Sosnowska, kl. III e

 

 

 


 

 

 Miejski Konkurs Plastyczny "Bezpieczne ferie"

 

nagroda - Bartosz Lipiński, kl. II b

 

nagroda - Iga Stec, kl. III b

 

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. III b

 

 

 


 

 

 Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"Jeden, jeden, dwa... każdy miś ten numer zna"

 

II miejsce - Anna Sobieska, kl. II d

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

"Rób Mikołaje z rozkoszą, bo one prezenty przynoszą"

 

II miejsce - Jakub Rolak, kl. II e

 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs "Zabytki Podlasia w miniaturze"

 

II miejsce - Krzysztof Różański, kl. V e

 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

"Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi"

 

w kategorii zespoły:

 

I miejsce - Wesoła Dwunastka 

 

w kategorii soliści kl. I-III:

 

wyróżnienie - Kacper Harasimczuk, kl. III h

 

 


 

 

Wojewódzki Festiwal Sztuk Bożonarodzeniowych

 

kategoria wokalna:

 

I miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. III e

 

wyróżnienie - Oliwia Mortel, kl. III h

 

kategoria plastyczna:

 

II miejsce - Iga Stec, kl. III b 

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs "Moje miasto i mój region za 100 lat"

 

nagroda - Amelia Sujeta, kl. I h

 

nagroda - Fabian Aliaj, kl. III d

 

 


 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

"Ja i mój kolega innej narodowości"

 

nagroda - Iga Stec, kl. III b

 

nagroda - Eliza Szymańska, kl. III b

 

wyróżnienie - Izabela Konecka, kl. III b

 

 

 


  

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny


"Sowy, sówki - mądre główki"

 

nagroda - Magdalena Panas, kl. III b

 

nagroda - Aleksandra Gryciuk, kl. III b

 

nagroda - Amelia Sujeta, kl. I h

 

nagroda - Maciej Makuszewski, kl. I h

 

nagroda - Dawid Gorzelski, kl. I e

 

nagroda - Natalia Dobrogowska, kl. III c

 

nagroda - Kacper Malinowski, kl. III c

 

nagroda - Monika Bruszewska, kl. III h

 

 

 


 

 

 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja ojczyzna - mój dom"

 

I miejsce - Fabian Aliaj, kl. III d

 

 


 

 

 

Ogólnopolski Konkurs "Jestem kibicem z klasą"

 

wyróżnienie - Maria Łopińska, kl. III b

 

 

 


 

 

Ogólnopolski Test Ortograficzny 2014

 

 laureaci:

 

Zuzanna Deresz, kl. II g

Wiktoria Paszkowska, kl. II g

Justyna Wyszczelska, kl. II g

Emma Roszkowska, kl. II g

 

wyróżnienia:

 

Matylda Szczotka, kl. II g

Rozalia Michałowska, kl. II g

 

 

 


 

 

W sobotę 29 listopada 2014 r. gimnastyczki z klasy II G wzięły udział w

 

I Barbórkowych Zawodach Gimnastyki Artystycznej

 

organizowanych przez UKS SP 220 w Warszawie.

W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodniczek z 9 klubów sportowych.

 

W kategorii B rocznik 2006 Julia Jabłecka zajęła II, a Wiktoria Paszkowska VI miejsce.

Kategoria A: Justyna Wyszczelska - III miejsce.

 

W grupie B rocznika 2007 wystąpiły Wiktoria Moczydłowska i Amelia Arcimowicz, zajmując odpowiednio IV i VIII miejsce.

 

Młodym gimnastyczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny

 

"Miś przyjacielem każdego dziecka"

 

III miejsce - Eliza Szymańska, kl. III b

 

wyróżnienie - Wiktoria Wasilczuk, kl. III b

 

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny

 

"Nowe przygody Reksia"

 

I miejsce - Stanisław Piotr Szymaniuk, kl. III b

 

wyróżnienie - Amelia Romanowicz, kl. III b

 

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs "10 lat Polski w Unii Europejskiej"

 

I miejsce - Dominika Adamska, klasa 5 c

 

III miejsce - Gabriela Iwanowska, klasa 6 c

 

wyróżnienie - Gabriela Giro, klasa 5 c

 

 

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

 

"Różaniec - skarb, który trzeba odkrywać"

 

 

I miejsce - Justyna Karpowicz, kl. III b

 

 

 


 

 

Miejski Konkurs Literacki "Złota Polska Jesień"

 

nagroda - Magdalena Miler, kl. I b

 

nagroda - Amelia Strawińska, kl. I a

 

wyróżnienie - Julia Karpiesiuk, kl. II d

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

 

"Gdzie miłość wzajemna i dobroć - tam znajdziesz świętość"

 

 

wyróżnienie - Iga Stec, kl. III b

 

 

 


 

 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Anioł oczami dziecka"

 

I miejsce:

 

Iga Stec, kl. III b

 

Eliza Szymańska, kl. III b

 

II miejsce:

 

Bartosz Gutowski, kl. III b

 

III miejsce:

 

Izabela Konecka, kl. III b

 

Magdalena Panas, kl. III b

 

 

 


 

 

 

Igrzyska Miasta Białegostoku w Indywidualnych biegach przełajowych

 

 

II miejsce - Frankowska Julita, kl. VI c

 

 

 


 

 

 

Miejski Konkurs Plastyczny

 

"Biegam, biegniesz, biegamy - żyję zdrowo!"

 

 

III miejsce - Małgorzata Moszczyńska, kl. III e (kategoria klas I-III)

 

III miejsce - Dominika Adamska, kl. V c (kategoria klas IV-VI)

 

 

wyróżnienia:

 

Magda Kamieńska, kl. III a

 

Maja Staworko, kl. III a

 

Iga Stec, kl. III b

 

 

 

 

*****

 

 

 

Z dumą i radością informujemy, że nasza koleżanka Annabel Tryskuć z klasy II g zdobyła brązowy medal na Międzynarodowym Turnieju Gimnastyki Artystycznej w Moskwie "Puchar Nadziei 2014".

 

alt

Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama
----------------------------
Reklama