Do wakacji

OGÓŁEM334048

Pierwszy Dzień Wiosny

Przyszła wiosna!

A My razem z nią chcieliśmy wnieść trochę uśmiechu do szkoły. Klasy młodsze miały zabawę z Paniami z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizowaną wraz z koleżankami z klas starszych. Natomiast klasy starsze spotkały się z Panami zajmującymi się wojskiem, historią i rekonstrukcjami, którzy opowiedzieli kilka fascynujących historii.

Dwunastkowe grosze

W styczniu w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pod nazwą "Dwunastkowe grosze". Przez tydzień w obrębie swoich klas uczniowie zbierali grosze. Pierwszego dnia ferii zimowych uczniowie klasy 5d i 6e przy wsparciu opiekunów Samorządu Uczniowskiego, rodziców oraz pana Daniela Siegienia policzyli wszystkie grosze.

Udało nam się zebrać ponad 1000zł! W zbiórce wzięło udział 30 klas. W klasach 0-3 najwięcej pieniędzy zebrała klasa 3g, natomiast w klasach 4-6 klasa 5d.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji. Zebrane pieniądze przekażemy na cel charytatywny.

Zobacz zdjęcia:

Dzień w czapce Mikołaja

Mikołajki w Szkole Podstawowej Nr 12 były wyjątkowe. 6 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień w czapce Św. Mikołaja. Do zabawy zaprosiliśmy wszystkich uczniów, Dyrekcję oraz nauczycieli. Na każdym kroku można było spotkać Św. Mikołaja. Widać było, że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia!

Andrzejki

Dnia 30 listopada grupa uczniów z klas starszych podjęło wyzwanie przygotowania Andrzejek dla klas młodszych. Zebrane zostały pomysły, przygotowane miejsce pracy i ruszyła zabawa o efektach mogą opowiadać jedynie roześmiani uczestnicy, zadowoleni organizatorzy, a także tych kilka zdjęć J

Dyskoteka szkolna

24 listopada odbyła się dyskoteka szkolna dla klas IV-VI. Przez dwie godziny uczniowie naszej szkoły mieli okazję bawić się przy dźwiękach najnowszych przebojów i nie tylko. Profesjonalny DJ, wspaniałe światła, dobra muzyka sprawiły, że długo nie zapomnimy tej imprezy.