Get Adobe Flash player
Reklama
Reklama

Do wakacji

Licznik

Dzisiaj26
Ten tydzień609
Ten miesiąc2705
OGÓŁEM79392

Konkursy

Festiwal Kultur

Patronat  Honorowy:

Szanowni Państwo Dyrektorzy

Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Gimnazjów

i Placówek Kulturalno-Oświatowych województwa podlaskiego

Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Zygmunta Glogera w Białymstoku jako organizator Festiwalu Kultur serdecznie zaprasza uczniów, nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, a także przedstawicieli placówek kulturalno-oświatowych do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu.

Więcej…

Regionalny Konkurs Piosenki "Odpowie ci wiatr..."

Zapraszamy do pobierania materiałów:

Regulamin pobierz

Karta zgłoszenia pobierz

Ramowy program pobierz

IV Regionalny Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Podlasiu” - laureaci

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ prac uczestników konkursu.

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że laureatami IV Regionalnego Konkursu "Cztery pory roku na Podlasiu" zostały następujące osoby:

 

Nagrody specjalne Lasów Państwowych

  • Aleksandra Jankowska, Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży
  • Hanna Leszczyńska, Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce
  • Martyna Snarska, Przedszkole Samorządowe Integracyjne Nr 58 w Białymstoku
  • Agnieszka Zabłocka, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Grajewie
  • Wiktoria Wilińska, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Kleosinie
  • Magdalena Szubzda, Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • Zuzanna Dorniak, Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • Agata Baranowska, Publiczne gimnazjum im. Ks. Stanisława Konarskiego w Wąsoszu

 

Nagrody - kategoria wiekowa 5-6 lat

  • Jakub Boryszewski, Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr2  w Łomży
  • Milena Brzostowska, Przedszkole Samorządowe nr 53 w Białymstoku
  • Daria Toczydłowska, Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie
  • Bartosz Cimoszko, Przedszkole Samorządowe Nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku
  • Antonina Pisalska, Przedszkole nr 9 w Łomży
  • Laura Majewska, Przedszkole Samorządowe Nr 68  im. Janusza Korczaka w Białymstoku
  • Dominika Jakubowska, Przedszkole Samorządowe nr 42 w Białymstoku
  • Helena Bielecka, Przedszkole Samorządowe Nr 76 "Na Zielonych Wzgórzach" w Białymstoku

 

Wyróżnienia - kategoria wiekowa 5-6 lat

  • Julian Guzowski, Przedszkole Słoneczne w Wasilkowie
  • Emilia Żebrowska, Przedszkole Publiczne Nr 8 w Łomży
  • Franciszek Chendoszko, Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży
  • Igor Broniewicz, Przedszkole Samorządowe Nr 82 w Białymstoku
  • Maja Waszkiewicz, Przedszkole w Kleosinie
  • Zuzanna Gosiewska, Przedszkole Samorządowe Integracyjne Nr 58 w Białymstoku

 

Nagrody - kategoria wiekowa 7-9

  • Marcelina Bogdańska, Zespół Szkół Społecznych w Augustowie
  • Siemieńczuk Małgorzata, Szkoła Podstawowa Nr 20 w Białymstoku
  • Jakub Kirej, ZSS Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
  • Julia Choroszewska, Szkoła Podstawowa nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku
  • Adrian Horodeński, Świetlica SP43 w Białymstoku
  • Justyna Gwiazda, Szkoła Podstawowa Nr1 w Sokółce
  • Dominika Kotyńska, Szkoła Podstawowa Nr16 w Białymstoku
  • Zuzanna Białous, Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance, Sokółka

 

Wyróżnienia –kategoria wiekowa 7-9

  • Kinga Haraszkiewicz, ZSS Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
  • Natalia Lewkowska, Szkoła Podstawowa Nr 20 w Białymstoku
  • Amelia Kasprowicz, Szkoła Podstawowa Nr 20 w Białymstoku
  • Ingrida Piesiecka, Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku
  • Zuzanna Wojcieszek, Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku
  • Kacper Reducha, ZSS Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
  • Dominika Roszkowska, Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance, Sokółka

 

Nagrody – kategoria wiekowa 10-12lat

  • Roman Tomaszuk-Spiridowicz, Specjalny Ośrodek Szkolno- wychowawczy im. W. Kikolskiego w Białymstoku
  • Matylda Soja, ZSS Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
  • Juliusz Kuzyka, Szkoła Podstawowa Nr 16 w Białymstoku
  • Damian Truskolaski, Szkoła Podstawowa Nr 43 w Białymstoku
  • Rafał Witkowski, Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Augustowie
  • Aleksandra Aleksiejew, Zespół Szkół Miejskich nr2 w Grajewie
  • Marek Citkowski, ZSO w Knyszynie
  • Maciej Siedzik, ZSS Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej
  • Bartosz Bronakowski, Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
  • Gabriela Kozik, Zespół Szkół w Kalinówce Kościelnej

 

Nagrody – kategoria wiekowa 13-15lat

  • Ewelina Kazimieruk, PG Nr30 w Zespole Szkół Nr 1 w Białymstoku
  • Zuzanna Dworakowska, Gimnazjum Nr1 im. ppłk. Stanisława Nilskiego – Łapińskiego w Łapach
  • Martyna Bobowska, Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży
  • Katarzyna Dardzińska, Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży

IV Regionalny Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Podlasiu”

IV Regionalny Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Podlasiu”

 

 

Więcej…

V MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNO - PLASTYCZNY "BARWY MATEMATYKI"

Więcej…

Reklama
----------------------
Reklama
-----------------------
Reklama
-----------------------
Reklama
-----------------------
Reklama
----------------------
Reklama
----------------------
Reklama