Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły

mgr Anna Satuła

Wicedyrektorzy szkoły

mgr Katarzyna Andryszewska
mgr Bożena Chlabicz
mgr Agnieszka Sawoń
mgr Elżbieta Wiśniewska

Kadra

  • Andryszewska Katarzyna – wicedyrektor, język polski
  • Badura Urszula – wychowanie fizyczne
  • Bazyluk-Kancelarczyk Barbara - chemia
  • Białogórzec Alicja – geografia, historia
  • Biryło Paulina -język polski
  • Borkułak Alina - chemia
  • Borowska Celina – edukacja wczesnoszkolna, doradca metodyczny
  • Borzęcka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna
  • Brzozowska Agnieszka – język polski
  • Brzozowska – Rybnik Jolanta - biblioteka
  • Budlewska Aneta - matematyka
  • Byliniak Aneta - świetlica
  • Charytoniuk Karol - historia
  • Chlabicz Bożena - wicedyrektor
  • Czykwin Michał - religia
  • Czyżewska Liliana - muzyka
  • Daniluk Agnieszka – język angielski
  • Dąbrowska Małgorzata – wychowanie fizyczne
  • Dobrzyński Mateusz - religia
  • Drojewska Justyna – wychowanie przedszkolne
  • Gerwatowska Katarzyna – etyka
  • Gębczyńska Marzena - matematyka
  • Gierasimiuk Piotr – technika, zajęcia techniczne
  • Gołownia Anna – zajęcia komputerowe, informatyka
  • Grodzka Beata – wychowanie przedszkolne
  • Grzegorek Sebastian - wychowanie fizyczne
  • Grzybowska Izabela - edukacja wczesnoszkolna
  • Hajduczenia Joanna - pedagog
  • Hodun Grażyna – język angielski
  • Ignatowska Monika - fizyka
  • Iwaniec – Hołownia Iga - świetlica
  • Iwaniuk Eugeniusz – wychowanie fizyczne
  • Iwaniuk Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  • Jabłońska Anna – język polski
  • Jabłońska Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie
  • Jakubowska Anna - plastyka
  • Jakuc Adam - religia
  • Jancewicz Ewa - geografia
  • Janus Magdalena – język angielski
  • Jaroszewicz Magdalena – język angielski, język rosyjski
  • Jurkowicz Stanisław – wychowanie fizyczne
  • Kadłubowska Sandra - edukacja wczesnoszkolna
  • Kamińska Justyna - wyvhowanie fizyczne
  • Kazimierowicz Alina – język rosyjski, edukacja dla bezpieczeństwa 
  • Kikolska – Giesko Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna
  • Kiluk Anna – język angielski
  • Klim Bożena- edukacja wczesnoszkolna
  • Klimaszewska Elzbieta - język angielski
  • Kolendo Krzysztof – wychowanie fizyczne
  • Korneluk – Pyszczek Ewa – zajęcia komputerowe
  • Kowalczuk Małgorzata - matematyka
  • Kożuch Monika - logopeda
  • Kujałowicz Ala Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • Kulesza Michał
  • Kułak Violetta - edukacja wczesnoszkolna
  • Kwiatkowska Monika - świetlica
  • Leonik Ewa
  • Leszko Marianna - edukacja wczesnoszkolna
  • Lewończuk Iwona - matematyka
  • Lewończuk Konrad – wychowanie fizyczne
  • Lipski Tomasz – wychowanie fizyczne
  • Lul-Worobiej Katarzyna – język francuski
  • Lutarewicz Adam – historia, technika, zajęcia techniczne
  • Łazarczyk Marcin - pedagog
  • Majewski Janusz – informatyka, zajęcia komputerowe
  • Matejczyk Agnieszka- język angielski
  • Mazerska Agnieszka - świetlica
  • Mazur Grażyna - edukacja wczesnoszkolna
  • Mężyńska Dorota – religia 
  • Miron – Szkubel Mariola - edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe
  • Mojsak Ewa – religia 
  • Monieta Izabela – język angielski
  • Muczyńska Renata – język polski
  • Norowska-Łaban Katarzyna - psycholog
  • Nowacka Jolanta - wychowanie przedszkolne
  • Oksiejczuk Urszula- edukacja wczesnoszkolna
  • Olender Iwona - biblioteka
  • Owsiejko Tomasz - religia
  • Ozorowska Magdalena - przyroda, biologia, geografia
  • Pająk Alicja – język angielski
  • Paniczko Danuta - edukacja wczesnoszkolna
  • Pawluczuk Elżbieta – historia, technika, zajęcia techniczne
  • Pawluczuk Iwona – muzyka, plastyka
  • Pawluk Anna- przyroda, biologia
  • Perkowska Ilona - język angielski
  • Pęza Anna – język polski
  • Piekarska Monika – język francuski
  • Pienicka Joanna – wychowanie przedszkolne
  • Pietryszyk Eugenia – język polski
  • Piszczatowska Monika – język polski
  • Pogorzelska Wanda Katarzyna – religia
  • Puchalska Barbara - matematyka
  • Puciłowska Ewa – język polski
  • Puczyńska Anna - matematyka
  • Raczko Joanna - świetlica
  • Radel Marcelina- język angielski
  • Radziwońska Klaudia - edukacja wczesnoszkolna
  • Rembelińska Emilia – język angielski
  • Reszuta Maria - edukacja wczesnoszkolna
  • Rogalska Barbara – religia 
  • Rusak-Łubińska Bożena - biblioteka
  • Sałamacha Urszula- biologia, język angielski
  • Samuk Jolanta - matematyka
  • Satuła Anna - dyrektor
  • Sawoń Agnieszka – wicedyrektor, historia
  • Siegień Daniel – wychowanie fizyczne
  • Sochoń Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  • Sokolińska Ewa – edukacja wczesnoszkolna
  • Sokołowska Anna – wychowanie fizyczne
  • Stulgis Marta- świetlica
  • Stypułkowska Marzena – przyroda, biologia
  • Suszyńska Katarzyna – wychowanie fizyczne
  • Szewczyk Karolina - język niemiecki
  • Szmurło Katarzyna – język polski
  • Tarasiuk Agnieszka - edukacja przedszkolna
  • Uściłko Urszula - fizyka
  • Warejko Katarzyna - pedagog
  • Wasilewska Ewa – wychowanie fizyczne
  • Wądołowska Dorota – edukacja wczesnoszkolna
  • Wiesławska Ewa - religia
  • Wiśniewska Elżbieta – wicedyrektor, zajęcia komputerowe, informatyka
  • Wróbel Agata – język polski
  • Wróblewski Michał – wychowanie fizyczne
  • Zagan Urszula – religia katolicka, metodyk
  • Zajkowska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna
  • Zych Katarzyna –biologia
  • Żyłkiewicz Joanna - matematyka

Do góry