Dzień Przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września...

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przedszkolaki rzucały piłeczkami do celu, łowiły ryby za pomocą wędki, uczestniczyły w meczu z wykorzystaniem specjalnej chusty, rozwiązywały zagadki oraz wykonały pracę plastyczną "Kolorowy pociąg". Dostały też odznaki "Dzielnego Przedszkolaka" i drobny upominek w formie "Cyfrowej kolorowanki". Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Natomiast pani dyrektor Anna Satuła odwiedziła każdą grupę i życzyła dzieciom miłego świętowania.