Rekrutacja do klasy I

Rekrutacja uzupełniająca do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Rodzice, którzy zgłaszają dzieci  Z OBWODU do klasy I w rekrutacji uzupełniającej powinni:

Wydrukować ZGŁOSZENIE do klasy I, wypełnić, podpisać i wysłać skan/zdjęcie zgłoszenia na adres mailowy szkoły, lub w zamkniętej kopiercie wrzucić do skrzynki we wiatrołapie w szkole.

sekretariat@sp12.bialystok.pl

Rodzice, którzy zgłaszają dzieci  SPOZA OBWODU do klasy I w rekrutacji uzupełniającej powinni:

Wydrukować WNIOSEK do klasy I, wypełnić, podpisać i wysłać skan/zdjęcie wniosku na adres mailowy szkoły, lub w zamkniętej kopiercie wrzucić do skrzynki we wiatrołapie w szkole. Do wniosku powinny być załączone stosowne załączniki w postaci oświadczeń (w tym zaświadczenie z pracy)

Zasady i terminy rekrutacji

Zarządzenie Nr 417/20 Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 8 maja 2020 r. zmieniające zarządzenie w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2020/2021 oraz kryteriów branych pod uwagę i dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów, a takie liczby punktów możliwych do uzyskania za poszczególne kryteria. Proszę o zapoznanie się i stosowanie.

Przy skrzynce znajdują się puste zgłoszenia, wnioski oraz oświadczenia dla tych z Państwa, którzy nie mają możliwości wydrukowania.

UWAGA!
Oświadczenia oraz inne załączniki obowiązują wyłącznie przy wnioskach dzieci spoza obwodu.

Proszę o złożenie karty w świetlicy szkolnej (część sp) do 9 marca 2018 roku.

Zarządzenie Nr 41720 Prezydenta Miasta Białegostoku z dnia 8 maja 2020 r..pdf

rozmiar: 1,39 MB PDF pobierz