Dzień Kreatywności pod nazwą Dot Day (Dzień Kropki)

Dzień Kreatywności pod nazwą Dot Day (Dzień Kropki)

We wtorek – 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kreatywności pod nazwą Dot Day (Dzień Kropki). Rok 2020 mimo wielu niedogodności nie przeszkodził naszym uczniom w spędzeniu tego dnia kreatywnie z mnóstwem zabaw i niesamowitych pomysłów. Dzięki Vashti i jej niezwykłej historii odkryliśmy jeszcze więcej sposobów na nieszablonowe i odważne myślenie oraz poszukiwanie swoich mocnych stron i talentów. Chodź tym razem każda klasa obchodziła ten dzień w swoim gronie to zabawa była przednia! Pokazaliśmy, że każdą przeciwność losu można łatwo pokonać i stworzyć coś wspaniałego. Każda z grup odkryła swoją własną receptę na spędzenie tego dnia w sposób wyjątkowy! Sprawdźcie, ile znakomitych pomysłów mieli nasi uczniowie i nauczyciele!

Do góry