MAMY TO! Projekt osiedlowy „Sport uprawiamy i o zdrowie dbamy – SP 12 Białystok” wybrany do realizacji!

MAMY TO! Projekt osiedlowy „Sport uprawiamy i o zdrowie dbamy – SP 12 Białystok”  wybrany do realizacji!

Drodzy Rodzice!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż nasz projekt złożony w ramach Budżetu Obywatelskiego pod nazwą „Sport uprawiamy i o zdrowie dbamy – SP 12 Białystok”, dzięki Państwa głosom został wybrany do realizacji.

Biorąc pod uwagę liczbę oddanych głosów (748) na 25 projektów osiedlowych zajęliśmy 16. miejsce. Cieszy nas fakt tak dużego włączenia się środowiska we wspólną sprawę, jaką jest gruntowny remont boisk i bieżni od strony byłego gimnazjum.

Przed nami ogrom pracy związanej z realizacją projektu, ale widząc zaangażowanie, z jakim całe rodziny naszych uczniów  głosowały, czujemy siłę, motywację i wsparcie.

Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos!

Z wyrazami szacunku

Anna Satuła – dyrektor szkoły

 

file:///C:/Users/nauczyciel/Downloads/3_Wyniki_Wybrane_Osiedlowe.pdf

Do góry