Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych.

                                    W dniu 02.10.2020r. na Pietraszach w chłodny i deszczowy dzień odbyły się Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w drużynowych biegach przełajowych. Reprezentacja SP 12 uzyskała znakomite wyniki !!! W kategorii chłopców-roczniki 2010, 2009, 2008 nasza ekipa zajęła V MIEJSCE (!!!) w Białymstoku. W kategorii młodzież-roczniki 2007 i 2008 wśród dziewcząt 11 miejsce. Chłopcy w tym samym roczniku zajęli 9 miejsce w Białymstoku. Indywidualnie – vice-mistrzostwo m. Białegostoku – zdobył Jakub Głowicki z 7I !!! Gratulujemy uczniom ich opiekunom p. Małgorzacie Dąbrowskiej, p. Katarzynie Suszyńskiej p. Stanisławowi Jurkowiczowi i p. Tomaszowi Lipskiemu.

Do góry