Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców klas III

TO JUŻ ÓSMA EDYCJA!!!

30 września 2019 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej chłopców klas III. Jak co roku można było zauważyć wielkie zaangażowanie uczestników Turnieju, ale nie tylko...Wspaniale przygotowani kibice, zaopatrzeniu w transparentu oraz pompony, podgrzewali sportową atmosferę i rywalizację wśród uczniów. Panie trener dopingowały, że czasem można było odnieść wrażenie, że same chętnie by wskoczyły na boisko :-). Wróćmy do najważniejszego czyli relacji z Turnieju i tak...3 godziny biegania, rywalizacji i wielkiego święta uczestników zawodów było widać na każdym kroku, a może raczej podaniu czy strzale. Tyle emocji nie ma nawet w rozgrywkach Champions League :-), a tu w skromnym turnieju było widać wszędzie. Pierwsze miejsce zajęła klasa 3 c, odnotowując tylko jeden remis, a tak przedstawia się klasyfikacja :

1. III C

2. III A

3. III E

4. III F

5. III B

Najlepszym strzelcem Turnieju został Rurarz Szymon z klasy III C, a najlepszym zawodnikiem Jakub Kimborowicz z klasy 3 e.

Oczywiście uczestnicy, otrzymali pamiątkowe medale oraz statuetki. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli w-f, którzy są wspierani przez UKS"Dwunastka" fundatora nagród. Dziękuję także Pani Justynie Kamińskiej oraz Iwonie Lewończuk za fotorelację z Turnieju. Miejmy nadzieję, że za rok będzie kolejna edycja Piłkarskiego Święta, którą wesprze UKS "Dwunastka".

Konrad Lewończuk

Do góry