Mistrzynie z VIII h

MISTRZYNIE SĄ TYLKO JEDNE 


W wtorek 25.02.2020 w Sejnach nasze uczennice z klasy 8 H startujące w barwach Klubu Sportowego Białostocka Akademia Siatkówki rozegrały decydujący mecz w mistrzostwach województwa podlaskiego Młodziczek. Po emocjonującym meczu pokonały SAS Sejneńska Akademia Siatkówki 2-1 i tym samym zapewniły sobie złote medale i tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA. To już 3 tytuł mistrzowski w tym sezonie. Zespół ten złożony z dziewcząt z rocznika 2005 ma na koncie złote medale w starszych kategoriach. W Juniorkach rocznik 2001 wsparte sześcioma starszymi koleżankami nie pozostawił złudzeń rywalkom i sięgnęły po pierwsze miejsce. W rozgrywkach Kadetek rocznik 2003 już bez żadnego wsparcia również zwyciężyły, i  w swojej kategorii wiekowej nie przegrywając żadnego meczu w rozgrywkach zgarnęły 1 miejsce.

BRAWO DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE‼‼‼

Tegoroczne sukcesy pokazują iż ciężka praca i masa wyrzeczeń popłaca. Jesteście SUPER TEAM i wielkie mecze jeszcze przed Wami!


Nasze złotka:
Klaudia Artysiewicz ( kapitan ), Joanna Wolsk, Olivia Tyszka, Magdalena Panas, Gabriela Sakowicz, Wiktoria Zalewska, Oliwa Nowak, Martyna Małachowska, Jowita Pietrzycka, Joanna Kłosowska, Natalia Matuszewska.


Trener Sebastian Grzegorek

ZOBACZ

Do góry