Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Leon"

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

LEON

 

            W naszej szkole przyszedł czas na ogłoszenie wyników Ogólnopolskiego Konkursu z JĘZYKA ANGIELSKIEGO ,,LEON’’. Konkurs ten, ma na celu nie tylko sprawdzenie  umiejętności językowych uczniów, ale także zachęcenie  ich do nauki języka angielskiego. Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych nauczycieli pracujących z dziećmi i młodzieżą w całej Polsce, a testy układane są na podstawie norm programowych. W naszej szkole dzieci chętnie sprawdzały swoje umiejętności bo w konkursie wzięło udział aż 63 uczniów z klas II- VIII. Łącznie w Polsce konkurs pisało prawie 10 tysięcy uczniów na wszystkich poziomach nauczania. Bardzo cieszą nas wysokie miejsca naszych uczniów w kontekście całej Polski. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom reprezentującym naszą szkołę, dzieci dumnie odbierały dyplomy i zgłaszały gotowość do ponownego wzięcia udziału w konkursie, który już za rok!

Oto uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki:

 

Adrian Radziwoński  klasy VIII -81%, miejsce 8

Jowita Pietrzycka klasy VIII- 78% miejsce 9

Bartosz Gutowski klasy VIII- 76% miejsce 10

Izabela Koćmierowska klasy VII 82%, miejsce 7

Michał Janowicz klasy VII 73% miejsce 10

Julian Smiszczułka klasy VI- 86%, miejsce 8

Zosia Siemieńczuk klasy V- 84%, miejsce 8

Jakub Polak klasy II - 70%, miejsce 15

 

Pozdrawiamy serdecznie koordynatorki konkursu:

Alicja Pająk

Anna Kiluk

Emilia Rembelińska

Do góry