Patriotyczne Śpiewanie 2019 w Spodkach

„Naród. który przestaje śpiewać, przestaje istnieć” (Oskar Kolberg)

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w „Patriotycznym Śpiewaniu 2019”. Zaproszeni goście, kombatanci i mieszkańcy Białegostoku, zaśpiewali wspólnie z dziećmi i młodzieżą z 21 placówek Białegostoku i okolic. Połączyła nas piękna, patriotyczna nuta. Nasze wspólne, wielopokoleniowe śpiewanie było hołdem ludzi żywych dla tych, którzy przez miłość wolności polegli dla wolności ludzi. Z serc naszych popłynęła pieśń szczera, pełna zarówno refleksji, jak i entuzjazmu. To się czuło!

Dziękujemy także 46 placówkom oświatowym z województwa podlaskiego, które zorganizowały  „Patriotyczne Śpiewanie 2019”  na terenie swoich siedzib. Tradycję wspólnego śpiewania przekazaliśmy pokoleniu młodych Podlasian. Godnie uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego spotkania z pieśnią i piosenką patriotyczną, które odbyło się 8 listopada w Spodkach.

Do góry