Rycerz Mikołaj pokonuje SMokA”

 

 

Rycerz Mikołaj pokonuje SMokA

 

 

W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce na rzecz Mikołaja - 18 miesięcznego chłopca, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

 

Na chwilę obecną najskuteczniejszą metodą powstrzymania szybko postępującej choroby jest terapia genowa, niestety nie jest refundowana w Polsce. Koszt tej terapii to ponad 9 milionów złotych,  a czasu na podanie leku jest bardzo mało (kilka miesięcy)…

 

Nie załamujemy rąk, gdyż jesteśmy świadomi iż w Polsce kilkorgu dzieciom udało się
 już zgromadzić taką kwotę. Wiemy również, iż powodzenie zbiórki zależy od empatii zwykłych ludzi, którzy mogą ofiarować niewielkie, nie obciążające budżetu domowego kwoty oraz przekazać informację dalej :)

 

Zapraszamy do zorganizowania w klasach puszek i "małej zbiórki" w Naszej szkole.

 

Wszyscy wiemy, że gdy chcemy - potrafimy naprawdę wiele osiągnąć!

 

Także pomóżmy, jak tylko My potrafimy!

 

Zbiórka trwa od 6.10 do  12.10 :-)

 

Po zakończeniu prosimy o przekazanie klasowych puszek do bibliotek szkolnych
na krótką kwarantannę!

 

 

 

 

Informujemy, iż zbiórka jest zweryfikowana i prowadzona przez siepomaga.
Pod poniższym likiem można znaleźć wszystkie informacje dotyczące Mikołaja,
 jego choroby i terapii:

www.siepomaga.pl/mikolaj-sma

   www.facebook.com/rycerzmikolaj

 

Wsparcia można również dokonać uczestnicząc w licytacjach z których dochód w całości zasila skarbonkę Mikołaja; lub zaoferować swoje fanty lub usługi do wylicytowania przez innych : www.facebook.com/groups/299979461279639 "

 

 

Pozdrawiamy :)

Do góry