SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2020/2021

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2020/2021

 

W czwartek 1 października  2020r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej  społeczności bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne. Uczniowie klas 4-6 głosowali na tradycyjnych karteczkach , natomiast uczniowie klas 7-8 poprzez aplikację Forms.

Po podliczeniu  głosów przez komisję wyborczą, wszystko stało się jasne. Nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

 

Przewodniczący – Paweł Kossakowski –klasa 8C

Zastępca – Wiktoria Gołaszewska –klasa 8 C

Sekretarz – Patrycja Jacewicz – klasa 8 C

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności.

 

Opiekunowie SU: Marcin Łazarczyk,  Renata Muczyńska

 

Do góry