Spotkanie w ramach innowacji „1, 2, 3 formę trzymasz Ty - zdrowie fizyczne i psychiczne w czasach pandemii z wykorzystaniem myślenia krytycznego"

Dnia 23.03.2021 w związku z prowadzonymi w naszej szkole: innowacją „1, 2, 3 formę trzymasz Ty - zdrowie fizyczne i psychiczne w czasach pandemii z wykorzystaniem myślenia krytycznego" oraz projektem edukacyjnym "Dbam o swoje zdrowie, nie jestem sam!" zostało zorganizowane dla rodziców i uczniów spotkanie pt: "Jak zachęcić dziecko do aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania w czasie pandemii". 

Gośćmi spotkania byli:

- Grzegorz Kuczyński - Prezes Fundacji Białystok Biega - miłośnik aktywności fizycznej, biegów, kajaków, upowszechniania sportu wśród dorosłych, młodzieży i dzieci organizator wielu imprez sportowych oraz

Aleksandra Kieda- wielokrotna zwyciężczyni triathlonu, miłośniczka sportu oraz zdrowego odżywiania, współtworząca innowacyjny program odżywiania "Dłoń Kiedy"- opowie jak zdrowo i kolorowo dbać o swoją dietę. 

 

 

Dziękujemy naszym gościom oraz uczestnikom spotkania.

Izabela Grzybowska, Jolanta Nowacka, Ewa Wasilewska.

Do góry