Szkolny Konkurs Plastyczno - Literacki "Jesień gra na skrzypkach"

W październiku odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Jesień gra na skrzypcach”. Jak co roku uczniowie klas I-III zaskoczyli nas swoimi wspaniałymi pracami. Po długich rozmowach komisji udało się wybrać kilkanaście prac, które wyróżniały się spośród innych. Przyznano 9 nagród oraz 23 wyróżnienia. Klasy I-II popisały się swoimi talentami plastycznymi, można było podziwiać piękne prace wykonane z darów jesieni. Klasy III natomiast poruszyły swoją wyobraźnię tworząc cudowne prace literackie. Spośród wszystkich pięknych kompozycji i dzieł nagrody otrzymali:

 

Klasy I

 

Nagrody:

 

Amelia Załęska 1 E, Natalia Tur 1 E, Damian Popławski 1 F,

 

Wyróżnienia:

 

Patrycja Szymańska 1 B, Zuzanna Dojnieko 1 B, Antoni Mejsak 1 C, Krzysztof Lewończuk 1 C, Michał Wołosik 1 C, Matylda Rećko 1 C, Gabriela Wawiernia 1 D, Judyta Chilmon 1 D, Weronika Kosior 1 D, Milena Korycka 1 F, Łukasz Kazberuk 1 F

 

Klasy II

 

Nagrody:

 

Kornelia Bogdanowicz 2 A, Tymoteusz Zduniuk 2 B, Kacper Tarasiuk 2 E

 

Wyróżnienia:

 

Bartosz Birycki 2 A, Natalia Pawełko 2 C, Julia Żakowicz 2 E, Adam Zamojski 2 E, Karolina Busłowska 2 E, Oliwia Jastrzębska 2 F, Bruno Dzienis 2 F, Lena Dominiuk 2 F

 

Klasy III

 

Nagrody:

 

Maja Mateuszczyk 3 C, Maja Matysiuk 3 D, Zuzanna Sienkiewicz 3 D

 

Wyróżnienia:

 

Amelia Kossakowska 3 C, Szymon Sławiński 3 C, Kacper Michalski 3 C, Lena Kuklo 3 D

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

 

Organizatorzy:

 

S.Kadłubowka, A.Mazerska, K. Radziwońska, I. Sietejko

Do góry