Zapraszamy do udziału w Patriotycznym Śpiewaniu 2019

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji przedsięwzięcia Patriotyczne Śpiewanie 2019!

Serdecznie zapraszamy Dyrektorów, Nauczycieli, Rodziców i Uczniów placówek oświatowych województwa podlaskiego oraz mieszkańców do udziału w „Patriotycznym Śpiewaniu 2019”.

Uroczyste spotkanie miejskie, w którym wezmą bezpośredni udział przedstawiciele szkół miasta Białegostoku (trzyosobowe delegacje uczniów z nauczycielem i rodzicem) odbędzie się 8 XI 2019 r. o godz. 12.00 w sali WOAK-u (ul. Św. Rocha 14). Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w Karcie zgłoszenia udziału delegacji szkoły w PŚ 2019 (formularz on-line). Termin wysyłania zgłoszeń - 25 X 2019 r.

Serdecznie zapraszamy także placówki oświatowe województwa podlaskiego do udziału w Patriotycznym Śpiewaniu poprzez zorganizowanie podobnych spotkań we własnych siedzibach lub innych, ustalonych przez placówki miejscach, np. w kościele na terenie swojej parafii.

Szczegółowe informacje znajdują się w Karcie zgłoszenia udziału placówki w PŚ 2019 (formularz on-line). Termin wysyłania zgłoszeń - 25 X 2019 r.

Jesteśmy przekonani, że wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przyczyni się do umocnienia patriotyzmu oraz integracji społeczności szkolnych i lokalnych na Podlasiu.

 


Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorów:
Ewa Sokolińska tel. 660 41 70 11,
ewa.sokolinska@sp12.bialystok.pl
Jolanta Zajkowska tel. 502 964 915, j
olanta.zajkowska@sp12.bialystok.pl

Karta zgłoszenia delegacji szkoły

Karta zgłoszenia udziału placówki

Do góry