Zgrupowanie Kadr Siatkarskich

Dwie zawodniczki z naszej szkoły, klasy 6 "A" sportowej siatkarskiej Kornelia Michałowska oraz Natalia Wójcik odbyły dwu dniowe zgrupowanie Kadr Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, które odbyło się w Puławach. 

 

Dziewczyny zostały powołane na konsultacje regionalne (Mazowsze, Podlasie, Lubelszczyzna oraz Warmia i mazury) kadr Siatkarskich Ośrodków Szkoleniowych, gdzie trenowały pod okiem Trenerów Młodzieżowych Kadr Narodowych. Z naszego województwa na konsultacje zostało zaproszonych tylko 6 zawodniczek w tym dwie to uczennice naszej klasy sportowej. 

 

Nasze uczennice swoją przygodę z siatkówką rozpoczęły u nas w szkole w czwartej klasie sportowej siatkarskiej i trenują u trener Zuzanny Reńko. Pracowitość, upór w dążeniu do celu oraz pot wylany na treningach zaczyna przynosić pierwsze efekty.

Serdecznie gratulujemy samego powołania i trzymamy kciuki za dalszy rozwój!!!

Do góry