Chłopcy najlepsi w Igrzyskach LA, dziewczęta na II miejscu!

16 maja 2018r. na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Dziewczęta drużynowo zajęły II miejsce, chłopcy uplasowali się na I miejscu.

Medale chłopców: Miłosz Samul - złoto skok w dal, złoto 200ppł, srebro w sztafecie; Michał Pruszyński - brąz - rzut dyskiem; Maciej Rudziński - złoto - rzut młotem; Kacper Sidorczuk srebro w skoku wzwyż + srebro w sztafecie + brąz 110ppł; Marcel Miłaszewski - srebro w chodzie 5km; Damian Kowalewicz - złoto w kuli; Dominik Chomczyk - srebro w sztafecie; Filip Rudziński - srebro w sztafecie.

Medale dziewcząt: Paulina Jakiel - złoto w chodzie, Wiktoria Choruży - brąz w chodzie, Wiktoria Stokowska - srebro w kuli i srebro w oszczepie, Natalia Trykozko - złoto w młocie, Gabriela Kurowska - srebro w młocie.

 

Serdecznie gratulujemy naszym lekkoatletom!

Paweł Kalinowski

Komunikat z zawodów

Do góry