Chór szkolny na uroczystości "Nauczyciel mądry sercem"

16 października 2017 roku chór szkolny z programu "Rozśpiewany Białystok" wystąpił w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Zygmunta Augusta w Białymstoku podczas miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej w części wręczenia nagród "Nauczyciel- mądry sercem". Wyróżniono 10 pedagogów, którzy poprzez swoją pracę i postawę stają się autorytetem dla swoich wychowanków. Nagrody wręczył prezydent miasta Tadeusz Truskolaski. 

Uczestnicy tego spotkania usłyszeli w wykonaniu chórów następujące piosenki:

1. Graj profesorze - muz. T. Gummesohn,

2. Anioły - muz. B. Gościniak,

3. Białostockie Planty - muz. Max Fedorow

4. Białystok to moje miasto - muz. Max Fedorow.

Chórom akompaniował kompozytor dwóch piosenek Max Fedorow. Koordynatorem całego przedsięwzięcia, dyrygentem i opiekunem projektu miejskiego "Rozśpiewany Białystok" była prof. Wioletta Miłkowska.

Do góry