I runda Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt

28.05.2018 w Zespole Szkół w Kleosinie odbyła się I runda Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt.

Dziewczyny z naszej szkoły zajęły 3 miejsce, a w ogólnej klasyfikacji 5 miejsce w województwie!!! Jest to pierwszy i zarazem historyczny występ dziewcząt w tej dyscyplinie sportowej w historii Szkoły.

Dziewczyny walczyły bardzo dzielnie i zostawiły mnóstwo wysiłku, potu, łez i nawet krwi na boisku. Warunki pogodowe były ekstremalne - upał i straszne słońce. Nasze zawodniczki nieznacznie przegrały z SP Janów 3:1, z SP Kleosin 3:0 i zremisowały z SP Nowogród. Reprezentacje tworzyły uczennice II i III klas gimnazjalnych:

Maja Rutkowska - najlepsza bramkarka turnieju.

Patrycja Łupińska,

Katarzyna Gniedziejko,

Wiktoria Stokowska,

Ula Konopko,

Paulina Klepadło,

Natalia Pyżyk,

Emilia Stańczuk

Opiekunem drużyny był p. Tomasz Lipski.

Do góry