Nasza włoska przygoda

W dniach 19 - 23 lutego 2018 r. mieliśmy okazję wziąć udział w drugiej mobilności projektu pt. "My Rights - My Responsibilities" unijnego programu Erasmus+. Spotkanie nauczycieli i uczniów odbyło się w Zogno, niewielkiej miejscowości na północy Włoch. W ramach mobilności uczestnicy mieli okazję poznać włoską szkołę, nauczycieli oraz uczniów. Podczas warsztatów TIK mogliśmy nauczyć się obsługi ciekawych programów i aplikacji. Pogłębialiśmy wiedzę z zakresu praw dziecka oraz umiejętności językowe. Uczennice naszej szkoły zaprezentowały również nasze działania w ramach realizacji pierwszego modułu projektu. Jednak nasza włoska przygoda to nie tylko praca. Mieliśmy okazję poznać wspaniałych, otwartych ludzi z pasją i poczuciem humoru, a także spróbować prawdziwej włoskiej pizzy! Była to podróż pełna wrażeń. Na pewno długo będziemy ją wspominać.

Do góry