Pierwszy Dzień Wiosny w świetlicy

Pierwszy Dzień Wiosny w świetlicy

   23 marca dzieciom ze świetlicy szkolnej studentki III roku pedagogiki wczesnoszkolnej zorganizowały Powitanie Wiosny. Około 50 studentek przygotowało Naszym dzieciom kilkanaście stoisk zabawowych. Dzieci mogły pobawić się w małego chemika, stworzyć własną biżuterię, pomalować twarz, losowały zagadki z nagrodami, brały udział w zawodach sportowo – ruchowych, uczyły się nowych piosenek, rymowanek oraz tworzyły plakat wielkiego Motyla Wiosennego. Wszystko zostało zorganizowane przez wspaniałą współpracę Pani Klaudii Radziwońskiej z Panią Sandrą Kadłubowską pracownikiem Uniwersytetu w Białymstoku na Wydziale Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Dziękujemy ślicznie w imieniu swoim i dzieci.

Agnieszka Mazerska, Joanna Raczko, Anna Bubela – Chatkiewicz, Monika Kwiatkowska, Ewa Korneluk – Pyszczek, Iga Iwaniec – Hołownia, Marcin Łazarczyk

Do góry