Pomoc na rehabilitację Julitki

Julitka, córka Jolanty Nowackiej - nauczycielki naszej szkoły skończyła 13 lat. Zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie, na głos wypowiedziała swoje życzenie - chciała zostać weterynarzem, żeby pomagać wszystkim potrzebującym zwierzętom. Kocha zwierzęta tak bardzo, że podporządkowała im cały swój wolny czas- opiekowała się nimi, czytała książki o nich, ręcznie wykonywała zabawki i akcesoria dla nich. Jej plany na przyszłość były już mocno sprecyzowane.

Julita to wzorowa uczennica, utalentowana, mądra i bardzo empatyczna dziewczynka. Od lat trenowała, na początku taniec współczesny, potem akrobatykę. Niestety wystarczył jeden dzień, aby cały jej świat się zawalił. 17 lutego 2017 roku trafiła w ciężkim stanie do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Przez 5 dni walczyła o życie po wylewie krwi do mózgu. Do wyczerpania sił walczy codziennie o powrót do zdrowia. Korzysta z rehabilitacji, która pozwoli jej na odzyskanie sprawności, na odzyskanie marzeń i na odzyskanie zwykłej codzienności.

Obecnie Julitka wróciła już do szkoły, ale nadal potrzebuje rehabilitacji i systematycznej opieki specjalistów.

Prosimy o przekazanie 1% Julicie Nowackiej :-)

Do góry