Rozgrywki Igrzysk Miasta Białegostoku w unihokeju

Zakończyły się rozgrywki Igrzysk miasta Białegostoku w unihokeju. Uczniowie naszej szkoły zdobyli ZŁOTY MEDAL wśród dziewcząt i SREBRNY wśród chłopców (!!!).

Wyniki dziewcząt: Pófinał: SP12 - ZSP 2 7:0  Finał: SP 12 - ZSP 5 5:0

Wyniki chłopców: Pófinał: SP 12 - ZSP 5 4:1 Finał SP 12 - SP 5 1:3

 Barw Szkoły Podstawowej nr 12 im Zygmunta Glogera bronili: 

Zuzanna Dunikowska, Kamila Suchoicka, Emilia Chrostowska, Patrycja Suszyńska, Patrycja Łupińska, Katarzyna Gniedziejko, Patrycja Sulewska, Natalia Archem, Kurowska Gabriela, Natalia Pogorzelska, Urszula Konopko, Wiktoria Stokowska.

Skład zespołu chłopców: Krystian Fiedorczuk, Krystian Maciejuk, Franciszek Mojsak, Tomasz Turosiński, Bartosz Małaszkiewicz, Ernest Klimowicz, Krzysztof Łotko, Jakub Fiedoruk, Mateusz Bogdan, Miłosz Samul, Marcel Miłaszewski, Mateusz Jurgiel

Gratulujemy !!!

 

Paweł Kalinowski

Do góry