Sukces dziewcząt w piłce nożnej

W dniu 11 maja 2018 odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Białegostoku w piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt SP 12 zdobyła II miejsce w Białymstoku!!! W drodze do finału dziewczęta nie przegrały żadnego meczu, pokonując kolejno SP 32, KG, SP 3. W półfinale okazaliśmy się lepsi od SP 10 i SP 5.

A mecz o złoty medal przegraliśmy dopiero z zawodniczkami KS Włókniarz (SP 42), które na co dzień uczęszczają dla kasy sportowej o profilu piłka nożna.

Teraz czekamy na rozgrywki wojewódzkie!!!

Reprezentacje szkoły SP 12 im Zygmunta Glogera stanowią:

Majtas Wiktoria 7a, Emilia Stańczuk IId gim, Natalia Pyżyk IIc gim, Maja Rutkowska IIIc gim, Patrycja Łupińska IIIc gim, Katarzyna Gniedziejko IIIc, Wiktoria Stokowska IIIe gim, Urszula Konopko IIIe gim, Paulina Klepadło IIIe gim.

Trenerem drużyny jest Tomasz Lipski.

Do góry