Wizyta w Rumunii

7 i 8 listopada 2017r. delegacja nauczycieli uczestniczyła w pierwszej mobilności projektu pt. "My Rights - My Responsibilities" unijnego programu Erasmus+. Spotkanie koordynatorów projektu odbyło się w mieście Konstanca w Rumunii. W ramach mobilności uczestnicy mieli okazję poznać kraje i szkoły partnerów projektu, zapoznać się z rumuńskim systemem szkolnictwa oraz zaplanować działania na najbliższe miesiące. Podczas spotkania wybrano trzy najlepsze prace w konkursie na logo projektu "My Rights - My Responsibilities". 

W wyniku głosowania uczniów we wszystkich szkołach partnerskich wyłoniono zwycięskie logo. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że praca naszej uczennicy zdobyła najwięcej głosów i została oficjalnym logo projektu. W dalszej części spotkania ustalone zostały szczegóły projektu takie jak plan działań wraz z terminarzem, strona wizualna projektu, monitorowanie i ewaluacja, obowiązki i zadania poszczególnych partnerów projektu, itp.

 

Do góry