“Sztuką jest coś stworzyć - eko art z Samorządem Uczniowskim!

“Sztuką jest coś stworzyć - eko art z Samorządem Uczniowskim! 

Pomysłem na konkurs było przybliżenie Wam, Drodzy Uczniowie, problematyki związanej z szeroko pojętą ochroną środowiska i uświadomienie, iż każdy z nas jest producentem ogromnej ilości śmieci, których „życie” nie kończy się wraz z usunięciem ich z naszego domu. Gdzie trafiają nasze śmieci i komu szkodzą? Czy możemy zapobiec temu zjawisku? Czy chcemy budować „śmieciowe wyspy”? Czy śmieci mogą być początkiem czegoś nowego? Czy stworzone z nich arcydzieła znajdą swoje miejsce w galeriach i muzeach?  

A oto laureaci, tegorocznego konkursu “Sztuką jest coś stworzyć” i niektóre z ich prac: 

 

Klasy VII - VIII: 

I miejsce - Aleksander Radzaj. 

Klasy IV - VI: 

I miejsce - Nika Szeremeta; 

II miejsce - Wiktor Michalczuk; 

III miejsce - Aleksandra Ciupa; 

 

wyróżnienia: 

Anna Mierzwińska, 

Gabriel Gwizdak, 

Kinga Kędzia, 

Krzysztof Sokołowski, 

Marcel Adamiec, 

Oliver Krasowski, 

Stefania Kamińska. 

 LAMPKA ŁAKOMCZUCHA

ZABAWKA BALOO

WESOŁE EMOTKI

Pozdrawiamy,

Samorząd Uczniowski. 

Do góry