II miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej i awans do Finału Krajowego 2019

W sobotę 11 maja 2019r. na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku odbył się Finał Igrzysk Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej. Wystartowało w nim 12 najlepszych zespołów, w tym 15 osobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12.

Zdobyliśmy II miejsce z łączną punktacją 1449 punktów.

Skład zespołu:  Samul Miłosz 3D, Jakub Ejsmont 3E, Dominik Chomczyk 3D,  Jakub Fiedoruk 3D, Jakub Lewandowski 3E, Hubert Owczarczuk 3E, Maksymilian Okruszko 8D, Filip Rudziński 3E, Maciej Rudziński 3D, Mateusz Bogdan 3D, Kacper Kazimieruk 3F, Adrian Kusznier 3E, Krzysztof Przewoźniak 3E, Marcin Turczyński 3D, Michał Pruszyński 3D.

Trener Paweł Kalinowski gratuluje wszystkim uczestnikom wicemistrzostwa oraz awansu do finału krajowego.

Do góry